Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi lehet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi lehet? (Több lent)

Figyelt kérdés

Pár hete kezdődött az egész. Így éreztem mintha égne a péniszem pisilés közbe és a vizeletem is gennyes és néha véres volt eltelt 4 nap kivertem és újra kezdődött

Utána egy hét és megint újra

Ez mi lehet?

Egy egyszerű felfázás vagy valami más?

Vagy mivel keveset iszok és emiatt keveset járok wc-re a felfázás során kialakult baktériumok nem tudnak kiürülni a szervezetekből?



2020. jún. 2. 15:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hívj fel egy orvost. Nem hangzik jól.
2020. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb menj orvoshoz. Ez nem mezei felfazas lesz
2020. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ennyiből inkább húgyúti fertőzésre tippelnék, de mérnök vagyok, nem doki :D

Na, irány az orvos, nézesd meg.

2020. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát csak én nem szeretnék elmenni orvoshoz ezzel mert még elég fiatal vagyok

Most anyám vett felfázásra antibiotikumot, probiotikumot meg külön felfázásra való készítményt

És mivel a kiverés után egyre intenzívebb hogyan álljam meg erre az időre hogy ne verjem ki?

2020. jún. 2. 15:43
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A kor nem számít, ha az egészséged a tét. Egyébként meg önmegtartóztatás. Szánd rá magad, mondd meg anyukádnak, hogy aggódsz.
2020. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hány éves vagy?
2020. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Na most jött meg anya a gyógyszertárból vett gyógyszert és azt mondta neki a gyógyszertáros hogy min 3l folyadék + a gyógyszerek és ha pár napon belül nem múlik el akkor orvos

De ez ha nem múlik el pár napon belül akkor mi lehet? Meg egyáltalán ez mi?

Amúgy az egész (nem biztos de talán) úgy kezdődött hogy felmentem reggel 8kor redditre és kivertem de nem biztos hogy így kezdődött mert az előtti nap elég nyáriasan öltözten

2020. jún. 2. 15:52
 8/17 A kérdező kommentje:
6-os privátba leírom mert ha ide kiírom letilt az oldal
2020. jún. 2. 15:52
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az antibiotikumot úgy kell szedni, mint a C-vitamint? Beveszed aztán jó?! Antibiotikumot orvos ír fel bakteriális fertőzésre.

Az, hogy hány éves vagy, teljesen mind1, nem impotens vagy, hanem valami húgyúti bajod. ORVOSHOZ!

2020. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elkezdd beszedni azokat a bogyókat! Nem tudod mi bajod van! Menj orvoshoz! Majd ő megmondja mi a baj! Oké?
2020. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!