Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Taszító az lapos női mellkas?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszító az lapos női mellkas? Mind ruhaban mind meztelenul

Figyelt kérdés
2020. jún. 2. 19:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tényleg látni kellene, mire is gondolsz. Mert más egy vékony nőn ugyanez, meg más egy moletten.
2020. jún. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Sasha Zima
2020. jún. 6. 08:52
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez neked lapos? Kicsinek kicsi, de szép, szexi.
2020. jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem taszító, ez egyáltalán nem lapos, férfiak jelentős részének nagyon tetszik az ilyen mell, csak nem merik bevallani, mert társadalmi elvárás, hogy a nagy kannibál melleket "kell" szeretni. Ez persze a lányokból egyfajta testképükkel szembeni elégedetlenséget, önbizalomhiányt vált ki.
2020. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Ha ilyen vagy arra figyelj, hogy ne alakítsa át a viselkedésedet, nőiességedet a félelem. Mert szerintem ez a durvább része.
2020. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

2,4,7es vagyok:

na ez kis mell, de semmiképp nem tinédzser fiúé.

van egy ismerősöm (felnőtt nő) kb. ekkora cicikkel, és úgy öltözködik, hogy ne a hiányosságait domborítsa ki...ennyi

2020. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 manly ***** válasza:
Nem taszító, de jó ha a nőnek van melle.
2020. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Pedig az a cici képen, az pont gyönyörű. 😋
2020. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!