Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiatalabb lány és idősebb pasi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb lány és idősebb pasi?

Figyelt kérdés

Szóval 21 éves vagyok,egyetemista és úgy hozta az élet,hogy egy 45 évessel volt “közöttünk valami”. Ez egy 2,5 éves testi kapcsolat volt,de nem csak a szexről szólt,viszont hivatalosan nem voltunk együtt.

Inkább amolyan barátság extrákkal.

Igazából teljesen véletlenül alakult ki ez az egész (nem a pénze miatt,ezt előre leszögezném!)

Tetszett,hogy érett,tapasztalt,felnőttes,”igazi férfi”.

Sok helyen olvastam,hogy egyre több ilyen van.

Egy idő után elkezdett úgymond az “apámként” viselkedni, kritizálta,hlgy hogy gondolkodom,nem érette meg a “tinis” dolgokat (mindenre ezt mondta amit másképp csináltam mint ő), mindig magának adott igazat,merthogy ő az idős, az egyetemen a tanulási módszereimben is okoskodott(bezzeg ő egyetemista korában....), a barátaimat is kritizálat,hogy éretlenek, azt is,hogy ha összeültünk a csoporttársaimmal iszogatni akkor miért szar piákat veszünk,miért a leggagyibb körűti egyetemista kocsmákba ülünk be(ahova minden korunkbeli), az öltözködésben sem értette meg,hogy mitől divat ez meg az,stb,szóval minden baja volt velem és az életemmel.

Konkrétan olyan volt a végén az egész ,mint egy felhős apa-lánya kapcsolat(kivéve a szexet,mert az mindig nagyon jó volt)

Hétvégén vetettem véget a dolognak. Nem tudom eldönteni,hogy én voltam túl éretlen (egyébként nem tartom magam annak és más sem), ő volt nagyon akaratos vagy egyszerűen megigorhatatlan egy ekkora generációs szakadék?



2020. jún. 3. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nincs ebben semmi. Nekem is mindig ilyen fiatal, és még fiatalabb barátnőm volt. Most 47. vagyok, és a volt barátnőm annyi mint te. 3. évig éltünk együtt, és szinte minden nap szeretkeztünk.
2020. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, ha egy 40-es pasi egy 20-as lánnyal van, akkor picit legyen empatikus és nyitott!

Nyilván sok mindent másképp lát, de a beleélési képesség alacsony foka, hogy nem jön rá, egy egyetemista miért olcsó csehóba ül be iszogatni és miért nem 10e Ft-os francia borokkal koccint. Emellett meg le merem fogadni, annak ideján ő is hasonló helyekre járt a haverjaival.

Ez nem generációs szakadék, hanem rugalmatlanság, mely persze a korral egyre fokozódik (mindenkinek, de talán nála korán kezdődött).

2020. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Jó tudni, hogy létezik ilyen. Most is élvezni akarom az életet, de azért kicsit már a 40-es éveimet is várom.


26/F

2020. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen,szerintem is “elfelejtette”,hogy ő is volt 20 éves és ugyanezeket csinálta.

Nem kérek privátot... :)

2020. jún. 3. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

A több mint 20 évnyi különbség mindenképpen okozhat nézeteltéréseket! Kérdés, hogy melyik fél mennyire tudja ezt tolerálni!

A te esetedben a partnered megpróbált kisajátítani, amire te nem voltál vevő!


Ne add fel! Az ilyen korú pasik közül nem mindegyik ilyen!

2020. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vannak éretten gondolkodó huszonéves lányok, hiszen akkorra már felnőtt vagy.

Valószínűleg azt hitte idővel majd érettebb leszel, magadtól is és a hatására is és az zavarta, hogy ez nem következett be, fejben gimis maradtál.

2020. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy "apucit" akart játszani, nem is feltétlenül a generációs különbségek (egy 40-es már nem heti 3x akar menni bulizni), inkább csak a sznobságától vezérelve osztotta az észt.

Sokszor nem értem az ilyen embereket - mintha anno ő egyetemista korában nem az olcsó borokat itta volna és nem egyetemista kocsmákba, fesztiválokra járt volna mulatozni. Egyszerűen csak sznob volt a pasi és a saját akaratát akarta ráderőltetni.

2020. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én tuti hogy igyekeznék nem beleszólni az életébe, hiszen egynrangú partnerek vagyunk.. Ő is kritizálhatna hogy milyen rugalmatlan vagyok stb.. Mármint ha lenne ilyen párom.
2020. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha lenne ilyen csajszi bár lenne nem szólnék bele azért csak másik generácio!
2020. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem? Ezt sosem értettem! Kellene valami házasság levél?
2020. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!