Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha kiderülne valakiről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne valakiről a környezetedben,hogy erotikus történeteket ír pl:kemény BDSM történeteket elítélnétek őt ezért?

Figyelt kérdés

Perverznek gondolnátok?

Másképp tekintenétek rá ezek után?


2020. jún. 4. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna
2020. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tekintenék rá másként. Ez csak fantázia. Aki krimiket, horrort ír, az sem azért írja, mert szeret gyilkolászni.

Hogy is mondjam?..Én nem a műfajt venném figyelembe, hanem a tehetséget. Ha tehetség van, ha jól van megírva a történet, ízlésesen izgalmas, akkor még biztatnám is, hogy irjon még.

2020. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%
Én elítélném. Megverném, hogy kitisztuljon az agya aztán megszakítanék vele minten kapcsolatot.
2020. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bírnám az illetőt. Én is gondoltam már rá, hogy a hasonló jellegű fantáziámat papírra vetem, de csak terv maradt. (F)
2020. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavarna, sőt lehet szimpatikusabb lenne, mert nekem is vannak ilyen jellegű fantáziáim. De azt mindenképp vedd figyelembe, hogy ez a kérdés 90%-ban olyan emberekhez fog eljutni, akiket nem zavarna. Nem hiszem, hogy egy olyan ember nézegetné a kérdéseket a bdsm fül alatt, aki elítéli
2020. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Felnéznék rá és becsatlakoznék a témázásba.
2020. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen perverz állat vagyok, üdv a klubban.


Az attól függ tudja-e mit csinál. Ha RACK meg SSC amit ír, akkor hajrá.


Ha a szürke árnyalatait taglalja, akkor ajánlanám neki, hogy nézzen utána a dolognak, hogy értse az alapfogalmakat, pszcihológiát, dinamikát...meg hogy mechanikailag hogy működik az emberek teste. Sajnos sokan azt hiszik attól lesz az ilyen jó, hogy minél hajmeresztőbb, véresebb dolgokat vetnek papírra, de ezek általában engem egyszerre untatnak és taszítanak.

2020. jún. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!