Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egyidejű hüvelybe és popsiba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyidejű hüvelybe és popsiba hatolással vastag dildóval elérhető a hüvelyi orgazmus?Ha nem,akkor hogy lehet olyat (is) okozni egy nőnek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 5. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ez technika kérdése

van aki a popsis dolgoktól nagyobbat élvez, de nem törvényszerű


és nem minden nőnek lehet hüvelyi orgazmusa


F

2020. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Állítólag ez tévhit,mert minden nőnek lehet,csak meg kell tanulni.Amúgy én is nő vagyok,de szerintem még nekem sem volt,viszont a barátnőmnek szeretném,ha lenne,amikor magamévá teszem felcsatolhatóssal.😛
2020. jún. 5. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a nőknél az orgazmus erősebb szellemi ingert igényel és persze a megfelelő fizikai technikát


van aki egy kis punci simogatástól 3x elélvez, magának csinálva minimum 5 perc

míg más félóra nyalástól sem tud hiába jó a technika, viszont ha magának csinálja, akkor 1 perc

ez csiklóra értendő


tehát orgazmust elérő technikák között is lehet nagy különbség


van aki vastag dologgal tud nagyot élvezni, van aki viszont az anális élvezettől, sőt van aki csak akkor tud elélvezni csiklónál is, ha fájdalmat érez közben


nincs általános technika, ha szellemileg fel akarod húzni nagyon, akkor olyan dolgokra kell alapoznotok ami nagyon izgatja, a saját perverziók mellett illat, hang, hangulat, környezet.......sok dolog szóba jöhet még :)


fizikai ingernél szintén ez a helyzet, viszont ott többet kell kísérletezni, mert azt nem tudja megmondani neked hogyan a legjobb

2020. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, van aki el tud jutni a csúcsra így is, más meg csak csiklóval. Ettől ha téged izgat és élveznéd hogy közben a "másikba" is betesztek valamit, akkor hajrá. Bár dildo helyett először pluggal próbálnám.
2020. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdemes azt is számításba venni, hogy az új kutatások szerint, a hüvelyi orgazmust is a klitorisz okozza.

Nem csak akkora, amekorra látszik belőle. Jóval nagyobb, és egészen a hüvelyig is elér.

Behatoláskor pedig ingerli.

2020. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!