Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy ötvenes nő vágyhat még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ötvenes nő vágyhat még egy szenvedélyes,érzéki szexre és ezek mellett izgalomra amit az új partnerrel való szex nyújt,ha már 25 éve ugyanaz a párja?!

Figyelt kérdés

2020. jún. 5. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, egy 50 éves nő még javában tüzel.

Tapasztalatból írom.

2020. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Az ember mindig vágyik a szenvedélyes érzéki szexre, együttlétre. Akinek jó a kapcsolata és nem hagyja kihunyni a tüzet az 25 év után is a párjával éli meg. Nem attól függ hány éve vagy együtt valakivel, hanem hogy mennyit teszel a kapcsolatért. Van aki 2 év után félrelép, más meg 20-30x év után sem.
2020. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Most nem ertem, hogy uj partnerrel, vagy 25 ev utan ugy erezni, mintha csak uj lenne?

En tiz ev utan tuzes testi szenvedelyt nem ereztem ugyanaz irant, viszont kb otven evesen uj szereto irant olyat erzek, eddig soha. Atomrobbanast.

2020. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3:Az első 2 dolgot csak általánosságban kérdeztem,hogy egy ötvenes nő vágyik-e még szenvedélyre meg érzéki szexre az izgalmat ledig egy új partner kapcsán értettem.
2020. jún. 5. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze,egy új pasival,mindig izgalmas.
2020. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!