Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy szexelhetnék megint sokat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szexelhetnék megint sokat?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttem a mostani barátnőmmel (4 éve), akkor rengeteget szexeltünk, volt, hogy napi többször is. Már egy ideje sokkal kevesebbet csináljuk, Kb heti 1x vagy 2 hetente. Az elmúlt időben nem nagyon kívánom a szexet. Annyit szoktunk csinálni, hogy rendesen kinyalom a barátnőmet, Ő meg leszop, de többet már csak ritkábban.

Nem nagyon kívánom a szexet, pedig tudom, hogy baromi jól esne. Sokszor egész nap fáradt vagyok és nem tudom kipihenni magam. A járvány miatt most eléggé bizonytalan is a munkám. Lehet, hogy ez okozza a problémát?

Mit kéne tennem, hogy újra tudjak szexelni, akár mindennap?

24F



2020. jún. 10. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy vashiányos vagy.
2020. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
A stressz csökkenti a libidót. Szóval az lehet a probléma
2020. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
A vágyakozás átalakult megszokássá, nem fektettek elég energiát a kapcsolatotokba, lehet hogy nem megfelelő a kommunikáció már köztetek, és bizony okozhatja a fáradtság és a stressz is, vagy ezek együttesen....
2020. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1%
Meguntátok egymást, váltsatok.
2020. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

A stressz elég erős libidócsökkentő, de ha állandóan fáradt vagy akkor érdemes elmenni egy vérképet csináltatni (háziorvoshoz először, majd ő beutal).

Ez IS közrejátszik, meg valószínűleg az is, hogy kezd ellaposodni a kapcsolatotok, átmenni "megszokásból együtt vagyunk"-ba. Ha hosszabb távon szeretnétek együtt lenni akkor ez ellen tenni kell, újra fel kell éleszteni a tüzet. Változtassatok, tegyétek változatossá a szexet, fedezzetek fel közösen új dolgokat, valósítsátok meg a fantáziáitokat ne egyfajta "rutin" legyen a szex.

2020. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ráuntatok egymásra merrt nem voltatok őrülten szerelmesek.
2020. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem untunk rá egymásra. Még mindig nagyon szeretjük egymást.
2020. jún. 10. 20:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Dobjatok fel a dolgot illetve szedj vitaminokat. Ha szoktál önkielégítést végezni akkor azt ne tedd
2020. dec. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!