Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kikötözős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a kikötözős szexről?

Figyelt kérdés

Próbáltátok már? Ha igen, milyen volt. Ha nem, miért nem.

Melyik szerepben szeretsz lenni? Ha te vagy kikötözve vagy a partner?



2020. jún. 17. 14:32
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem érdekel engem.
Egyszer biztosan kipróbálnám a megfelelő partnerrel, akiben 100%-ig megbízok.
Már kipróbáltam és élveztem is.
Alkalomadtán csináljuk, ahogy van hozzá kedvünk.
Kipróbáltam nem egyszer és mindkét szerepben szeretek lenni.
Elég gyakran csináljuk a partneremmel, mindketten élvezzük.
Egyéb válasz.
83 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Vélemény és tanács: első alkalommal SOHA ne engedd! Csak akkor ha már megvan a 100%-os bizalom és ismered a partnered / a domináns fél is szinte 6. érzékkel olvas a reakcióidból, jelzéseidből, tudja hol vannak a határaid, ismeri a tabujaid, tudja mit lehet és mit nem, meddig mehet el.


Ha valaki első alkalommal "követeli" akkor azt meg nagy ívben kerüld el! A műdomocskák egyik tipikus jellemvonása.

2020. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

BDSM kapcsolatban vagyok egy idősebb nővel akit izgat ez a dolog

engem a DS ág izgat főleg, a BD kevésbé, néha van csak kedvem


ő nagyon élvezte, alapból baromira nedves szokott lenni, ilyen alkalmakkor sem volt máshogy


én irányítok, én döntök, de mivel a partner igényei fontosak, így gyakrabban van ez, mint amilyen gyakran a saját vágyaim alapján csinálnám, de ilyenkor inkább semleges a dolog, nem annyira izgat pluszban

2020. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

#1:

nekem volt olyan partnerem akivel megbeszéltük, hogy nem lesz első alkalommal bilincs (én hoztam fel dom oldalról) végül mégis lett, mert elég jól alakultak a dolgok és elég jól passzoltunk, DE ettől én is ezen a véleményen vagyok, hogy nagyon vigyázni kell, mert hallottam sztorikat


az erőszakos barmokat jobb elkerülni, meg a zsarolókat is!

2020. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy érdekes dolog, nem kell mindjárt a legrosszabbakra gondolni. Elég ha a nő kezét hátra kötözöd-- hogy véletlenül se tudjon magához nyúlni, -- és elkezded nyalni a puncusát, de elélvezés előtt pár pillanattal abbahagyod. Ezt eljátszod kb 4 szer, és utána sirva fog könyörögni, hogy fejezd is be.

Úgy tudom valamikor a régi korban így kínozták a nőket és férfiakat is.

2020. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként kiprobálnám a kötözött személy szerepet.
2020. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, nagyon. 34F
2020. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen szeretem, ha én vagyok kikötözve.

16 évesen első együttlétkór történt első és nem bántam meg, azóta már rendszeresen játszunk ilyeneket még lassan 10 év elteltével is csak már igazi bilincsekkel és egyéb kényszerítő eszközökkel.

2020. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon izgató mind a két oldala !

F

2021. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Felix Crux ***** válasza:
100%

Én is beindulok mind2 oldal gondolatára, partnerrel azonban még nem csináltam.

Viszont alig várom, hogy adódjon egy megfelelő alkalom...

35f

2021. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen csináljuk és mindketten élvezzük mindkét szerepet:) kikötöző eszközök: sál vagy bilincs) 35/N, 32/F (11 éves kapcsolat)
2021. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!