Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők akik bikinivo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik bikinivonalnál kilátszó szőrzettel ki mernek menni strandolni? (nem otthon)

Figyelt kérdés
Hogy kezelitek ha megbámulják vagy szólnak miatta valamit?

2020. jún. 17. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Ez kicsit ugyan olyan erősség, mint ahogy egy 90kg-s lány fel vesz bikinit.

Ha elég magas a "magamnak kell tetszeni!" része, akkor simán

2020. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt csak úgy általában írtad, vagy te egy olyan nő vagy aki meg is teszi, tehát tudja miről van szó?
2020. jún. 17. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megteszem, ha éppen úgy adódik. Tavaj pont úgy esett az idő, hogy Horvátországba úgy mentünk ki, hogy mensim volt. Így fürdőruhát vittem, mondván napozni lehet, de borotvát nem. Viszont a nyaralás 3. napján elmúlt a havim, és én is fürdeni szerettem volna. Kilátszott a szőr, de nem nagyon vettem fel azokat a "mi a... " nézéseket
2020. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Még sosem láttam ilyen nőt. Barátnőm szereti szőrösen hagyni, de olyankor ő is leszedi és arról senki sem tudná szerintem lebeszélni.


20F

2020. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla, hogy bárki is beszólt volna miatta a páromnak. (azzal meg, hogy magában ki mit gondol, nem kell foglalkozni)
2020. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen, pár perc alatt le lehet kapni a vonalig. Ha meg kilód akkor nézze ha tetszik neki, tojok rá.
2020. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Voltam már úgy strandon,senki sem szólt be.
2020. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!