Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az emberek miért csinálnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért csinálnak a közösülésből is hatalmi harcot?

Figyelt kérdés

Tudjátok, vannak ezek a subok meg ezek a dominák, főleg itt gyakorin, és eléggé aggaszt a dolog.

És ha egyikhez sem akarok tartozni akkor mi vagyok?



2020. jún. 26. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

ez nem kötelező dolog

kb olyan, mint van a punci-popsi-száj

van aki ezt szereti van aki azt, van aki mindet...

2020. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 StevenUp ***** válasza:
82%

Ez nem hatalmi harcokról szól.


Inkább arról hogy a szabad gondolkodás időszakát éljük, ahol a szólásszabadság miatt ez beszéd tárgya lett.

Régen is voltak puhap*cs emberek akiken keresztül gyalogolt egy nő és mindig is voltak olyan nők akik élvezik ha szadizzák őket. Csak most már hirdetik is ezt mert büszkék erre. Ennyi történt

2020. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem "főleg itt gyakorin", hanem világszerte mindenhol, és nem csak mostanában, ez gyakorlatilag egy több évezredes jelenség. Egyszerűen van, aki szereti az alá- és fölérendeltség viszonyát szexben, párkapcsolatban vagy akár teljesen szexmentes (de általában erotikus) játékokban. A jó hír az, hogy nem kötelező.
2020. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem errol szol :)

En pl.sub vagyok, de ez csak egy fetis, egy hajlam.


Nem muszaj egyikhez sem tartoznod.

2020. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyikhez sem akarsz tartozni, akkor vanilla vagy.


Nagyon szivesen.

2020. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem csak az aggaszt, hogy sokan csak a divat miatt adják be a derekukat ennek.
2020. jún. 26. 20:07
 7/7 StevenUp ***** válasza:
100%

És ez téged miért aggaszt? Ő dolguk, téged nem érint...

Szerintem inkább ez aggaszt téged :D

2020. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!