Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nemtől fügettlenül lehetséges-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtől fügettlenül lehetséges-e az hogy a nemiszerven kívül bármelyik területet piszkálják, simogassák, maszírozzák, vagy csikolják, az adott illető emiatt elélvez?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Az egyik exemet a mellbimbóin keresztül is el tudtam vinni a csúcsra. (Pasi vagyok, ő értelemszerűen nő volt. Azaz minden bizonnyal még most is az)
2020. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
89%

Olyan kifinomultan használod a magyar nyelvet...

Szóval igen, a válasz igen.

Én nyaknyalással élveztettem el párszor az egyik exemet.

2020. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
23:08, most ezt kinek mondod? Na és szarkazmus volt?
2020. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
94%
A Kérdező fele irányoztam a megjegyzésem.
2020. jún. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg tetszett vagy csak irónia volt?
2020. jún. 27. 23:18
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Irónia volt... "az orrodat is tisztíccsa".

A kérdésedre válaszolva, igen lehetőséges - bár többnyire nőknél. Ha valaki nagyon érzéki akkor tele van erogén zónával, izgalmas felfedezni valamennyit :)

2020. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen, van, akinél a belboka nagyon érzékeny.
2020. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy az előzőek nagyon helyesen mondták, főleg nőknél létezik ez, de érdekesség, hogy férfiaknál is kifejleszthető bizonyos szinten. Nekem például egyszer, hosszas gyakorlás után, sikerült mellbimbó izgatással elélveznem, érdekes élmény volt.


24F

2020. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!