Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ő csak egy kíváncs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő csak egy kíváncsi heteró?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm, akinek már három éve pasija van nem mondana nemet arra, hogy egy nővel is lefeküdjön.

Ő azt mondja, hogy csak testi vágyat érez nők iránt és szerelmet sosem tudna érezni irántuk. Arra lennék kíváncsi, hogy létezik ilyen fajta "szexualitás" vagy csak szimplán ő egy kíváncsi heteró?


2020. júl. 1. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Biszex
2020. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a kíváncsi hetero dumát azok találták ki, akik képtelenek elfogadni, hogy biszexek.
2020. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 The Dead and Dreaming ***** válasza:
89%
Miért hisz mindenki, hogy létezik kíváncsi heteroszexuális? Nem tudom, hogy mikor terjedt ez el, de aki a saját nemére is vágyik az egyszerűen biszex. Nincs olyan, hogy nem tudnék szerelmes lenni akkor csak kíváncsi vagyok. Én is, ha elmegyek bankot rabolni és, ha elkapnak majd megmondom a tárgyalásomon, hogy kérem bíró(úr-nő) én csak egy kíváncsi bankrabló vagyok, szóval engedjenek már szabadlábon.
2020. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy fent is írták kíváncsi heteró nincs, csak olyan biszex aki még nem fogadta el saját magát.


A barátnőd biszex, s nagyon sokaknál előfordul, hogy testi vonzalmat mindkét nemhez, érzelmi kötődést viszont csak ellenkező neművel tudnak kialakítani. Sőt még olyan is, hogy érzelmileg vonzódik az ellenkező nemhez, de testileg nem, miközben a sajátjához testileg, de érzelmileg nem. Na ez az igazi csapdahelyzet, pedig ilyen is van.

2020. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Neked miért jobb ha beleszuszakolod egy általad elképzelt kategoriába????
2020. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Nő vagyok, férfiakkal voltam mindig is és évek óta tartó párkapcsolatban is vagyok egyel. Én is kipróbálnám nővel, kérdezés nélkül lefeküdnék egy igényes nővel ha adódna az alkalom. Nem vagyok biszex, kíváncsi vagyok. Nem tudok elképzelni szerelmet, kapcsolatot egy másik nővel és szerintem ha egyszer összejönne a szex utána ez a téma sem izgatna tovább. Nem vonzott még egyetlen nő sem életemben, a szexben viszont elég szabadelvű vagyok ezért mennék bele ilyenbe de ígysem vonz annyira, hogy keressem az alkalmat. Ha jön jön, ha nem nem.
2020. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
6. Magadnak hazudhatsz.
2020. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
7: Akkor hazudnék ha azt mondanám, hogy nem próbálnám ki soha fujj, miközben belül tudom, hogy igen. Így volt ez a hármassal, az anállal és sok mindennel; kipróbáltam kíváncsiságból, ok köszi azóta nem érdekel. Ismerem magamat elég jól hidd el és hadd tudjam már én jobban hogy mit akarok vagy mit nem, mi vagyok vagy mi nem, köszi. Magadat oda kategorizálod ahova csak akarod de másoknak ne akard már megmondani a sok korlátolt társaddal egyetemben akik csak fehérben vagy feketében tudnak gondolkodni, hogy ki milyen beállítottságú...
2020. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as. Éppen azért, mert nem fekete-fehér a világ, nincs olyan, hogy "kíváncsi heteró". a biszexualitás egy színes spektrum, valaki közelebb van a heteró oldalhoz (mint te), valaki meg össze is jönne azonos neművel... nem akarja senki megmondani helyetted, hogy mi vagy, de az tény, hogy a HETERÓ azt jelenti, hogy csak az ellenkező nemmel képes szexuális és érzelmi kapcsolatra (aka az azonos nemmel való kapcsolat gondolatától is undorodik). Azon nyomban, hogy a kijelentés bármely része nem igaz rád, már kiestél a heteró "kategóriából", bárminek is hívod magad.
2020. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!