Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek mi volt a legrosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt a legrosszabb szexuális élményetek egy lánnyal/fiúval?(írhatnak lányok is)

Figyelt kérdés

Pl.: ki nevetett a farok méreted miatt, lenézte a segg/mell méreted stb.


Kezdem én!

Én elkezdtem ismerkedni egy szép lánnyal elkezdünk találkozni beszélgetni egyszer történ hogy megkívántuk egymást ezért fel mentünk hozzám(háttér infó: ez előtt még nem voltunk együtt az ágyban) levetkőzött meg én is és amint meglátta a farkamat el kezdett röhögni a méretemen(16 voltam egy 15 centis farokkal) persze ez akkor megalázó volt dobtam is a csajt rá egy nappal.


Most 18 évesen már csak jót nevetek rajta.


2020. júl. 6. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig állítólag 13 centi az átlag. Akkor 15 centin mit ndvetett?
2020. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szétszakadt a gumi, utána 3 hét para hogy lesz-e belőle baj.


Ha egy nő kíván akkor sosem fogja a méreted kinevetni, pláne nem egy átlagos méretet (a 15 cm annak számít). Ha valaki kinevet az nem kíván, hanem előre ezt tervezte, szándékosan meg akart alázni, vagy teljesen korlátolt agyilag. Az is lehet csak beparázott a csaj és ezzel próbálta palástolni a dolgot, kibúvót keresni hogy ténylegesen szex legyen.

2020. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Büdös száj.

Alapjáraton nem éreztem, mikor csókolóztunk stb. De amikor szex közben felettem volt és nagyokat sóhajtott, akkor nagyon megéreztem.


Rossz fogak.

Szintén nem látszott annyira, mikor beszélt. Amikor az ágyban előttem feküdt, akkor jobban látszott, hogy rosszak a fogai. Fuh, nagyon elment a kedvem.


Menstruáció.

Alapvetően én a vérben is harcolok, de ezen alkalommal a lány nem szólt, hogy megvan neki és mivel sötét volt, már a misszionárius alkalmával is teljesen összevérezte a lepedőmet, ágyamat. Ráadásul erősködött, hogy gumi nélkül csináljuk, de helyén volt az eszem, mert akit az ötödik találkozáskor megfektetek, annál biztos nem vállalom be gumi nélkül. Nem is lett több alkalmunk.


Szégyenlősség.

A lány képtelen volt világosban szexelni, még félhomályban is alig. Engem ez zavart, mert én szeretem a látványt, kell az efféle inger is, hogy jól álljon a szerszám és hogy el is menjek.


Semmi mell.

Nem vagyok olyan, aki nem szereti a kis mellet, de valami legyen, ami kerekedik. Aktuális leányzónak ruhán keresztül sem látszott, hogy nagy lökhárítóval lenne megáldva, de elfogadható volt. Lekerültek a ruhák és semmi melle nem volt. Mintha egy fiú lett volna. Kicsit kiábrándító volt, hogy teljesen lapos volt.


Nulla orgazmus.

Volt egy olyan csajom is, aki se a nyalástól, se a kézi ingerléstől, se a dugástól nem tudott elmenni. Nem gondolom, hogy az én készülékemben volt a hiba, mivel amikor vele voltam, már túlvoltam pár nőn, plusz mindenki más a nyalás/kézi izgatás/dugás valamelyikétől el tudott menni. Zavaró volt, hogy nem tudott a csúcsra eljutni, engem b*szott a tudat, mert én azt szeretem, ha jó emléke van egy csajnak rólam és örültem volna, ha én el tudtam volna juttatni a csúcsra. Azt mesélte amúgy, hogy soha nem tudott más által elmenni, csak ha magának csinálta.


Most ennyi jut eszembe, de biztos van még.

2020. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!