Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a nőknél a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nőknél a szex élvezete inkább múlik az érzelmeken és a vonzódáson, mint a fizikai tényezők?

Figyelt kérdés

A kérdésem a sok férfi általi állandó dilemma miatt vetődött fel bennem, mi van ha a férfiről, akivel randiztok, kiderül, hogy nem rendelkezik világverő méretekkel. Viszont fizikailag és érzelmileg is vonzódtok hozzá.

Zavarna titeket a kisebb méret?


2020. júl. 6. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Ha vonzódom hozzá és kívánom, semmi más nem számít.

(A vonzalomhoz világot megváltó szerelem sem kell.)

2020. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, sosem volt dolgom extra kicsi mérettel, vagyis eddig minden pasinak szerintem normális volt a mérete.

Abban lehet igazad, hogy akihez jobban vonzódok, jobb vele az együttlét, de azért ha valami nem jó, akkor nem lesz jobb a vonzódás által sem.

2020. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

férfiként a tapasztalatom: Igaz, egy mértékig, ugyanis ahhoz, hogy jó legyen, bármilyen formában is, ahhoz a megfelelő érzelem, elengedés, vonzódás, felszabadultság kell.

Ha ez megvan, akkor utána jöhet maga a fizikai rész.

Ezért is van, hogy sok nőnek nincs orgazmusa, pedig fizikailag mindent megtesznek, de ehhez el kell érni egy nyugalmi, izgalmi szintet, hogy élvezni tudd a fizikai részt.


De férfiaknál is hasonló amúgy, csak mi képesek vagyunk szinte bármitől elsülni, de magát az érzelmeket nézve: Sokkal jobb és kielégítőbb a szex egy olyan személlyel, aki iránt erős érzelmeket táplálunk.

Én már feküdtem össze olyan lánnyal, aki iránt semmit sem éreztem, még a keresztnevére sem emlékeztem már a szexnél. Életem legrosszabb szexe volt, főleg úgy, hogy előtte csak szerelemből szexeltem. Egy maszturbációval ért fel.

2020. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lelki része megvan akkor a testi is rendben lessz
2020. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A méret a legfontosabb a nő élvezete szempontjából. Azután jön az, hogy fizikailag mennyire vonzódik hozzád, és csak ezután a technika. A lelki dolgok egyáltalán nem számítanak.
2020. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Ha nincs lelki, érzelmi vonzódás, bármit csinálhat(na), ha van, minden jó.
2020. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem csak ezen múlik hogy jo-e, de nalam is nagyon számít.
2020. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát a méret a többségünknek tényleg messze nem annyira fontos, mint itt hiszik páran, bár a "nem világverő méret" jelenthet elég sok mindent. Ha mikropéniszed van (a szó tényleges, orvosi értelmében), akkor az a világ legszerelmesebb nőjének se biztos, hogy elég lesz hosszú távon. 10-13 centi szerintem a legtöbbünknek abban az esetben is oké az érzelmek megléte esetén, ha egyébként a nagyobbat preferálnánk.
2020. júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!