Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Camsodara nem lehet Magyarorsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Camsodara nem lehet Magyarorszagrol regisztralni modellkent? Nem fogadja el a regisztraciomat.. illetve wire transfernel is csak par orszag van felsorolva, pl Nemetorszag, Hollandia stb , de Magyarorszag nincs koztuk..

Figyelt kérdés
Ker egy ilyet is, amit nem igazan ertek, megadtam a sajat adoazonositom : tax organization type , checks payable to, foreign tax ID, Do you have an Usa tax ID or Ein? Ezeket a kerdeseket teszi fel, de nem ertem ez mire is kell?

2020. júl. 24. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj VPN-t, akkor akármit meg tudsz adni, hogy melyik országból akarsz regisztrálni.
2020. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha VPN-t is használsz attól még kérni fogja az ID-ket és mindegyikbe be van építve egy automatikus check-számjegy (általában az utolsó, vagy utolsó két számjegy). Ja és meg kell majd adnod egy bankszámla számot abból meg azonnal látszik hogy melyik országban van a bank.


A legegyszerűbb az lenne szerintem ha írnál az ügyfélszolgálatra egy e-mailt amiben leírod, hogy Magyarországról szeretnél regisztrálni és dolgozni, milyen lehetőségek vannak.

2020. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Paxum kifizetést kell választanod Magyarországról.

Valószínű, olyan kifizetési módot választottál, ami csak USA-ban élő modelkeknek van fenntartva, és ezért kéri az adóazonosítókat.

2020. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!