Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megéri olyan prostihoz menni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri olyan prostihoz menni BDSM szeánszra, aki szexpartnerként hirdet, de extraként vállal dominát is?

Figyelt kérdés
Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2020. júl. 26. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem!

Határozottan nem

2020. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bevállalja mert ez is pénz,de nem profi,pl hereátszúrast ne kérj tőle
2020. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem élvezi, és ez még is látszik rajta.

Az aki "dominált is vállalok" bármit vállal, ami pénz, legalábbis bármire azt állítja, amiből pénzt remél.

Nincs önálló, saját vágyból fakadó vágya. Nem játszik veled igazi átélésből. Megteszi mechanikusan amiért fizetsz.

Nagyon lehangoló.

2020. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán... azért csinálja mert több pénzt tud lehúzni a kuncsaftról, de lövése sincs a BDSM "mechanikájáról" mibenlétéről, nem fog rád koncentrálni, csak ipari jelleggel pálcázik, korbácsol és kész. Sem fokozatosság nem lesz benne, sem "felvezetés" határtágítás, egyszerűen megcsinálja mintha egy rongybabát ütögetne és kész.
2020. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőekkel. Háromszor próbálkoztam abból kettő nagy kudarc volt. Első alkalommal egy egyébként kedves, barátnő-feelinges lányhoz mentem, akinél már jártam előtte, ővele igazából egy elég soft bdsm jellegű dolgokat csináltunk, ő legalább bevallotta, h keményebb dolgokat nem akar csinálni, nehogy baj legyen belőle.

A második alkalommal viszont egy olyan tipikus flegma csajhoz mentem, akin látszik az unalom, és csak túl akar lenni rajta, na ő úgy elvert hogy egy hétig biztos h nem tudtam leülni.

A harmadik az meg totál gáz volt, ő egyszerűen lesz . rta amikor a menekülőszót mondtam... pontosabban ugye, alig tudtam mondani, mert az első percben egy szájpecket tett a számba. De azért biztos hallotta, h mit próbálok mondani. Ott konkrétan az volt, h ő megdugott egy felcsatolhatóval, csak a méret nem volt okés, és nagyon fájt. Azt hozzá kell tenni h nem vagyok mazo, viszonylag még tapasztalatlan voltam azon a téren és féltem h bajok lesznek... Szerencsére nagyobb gond nem lett azon kívül h ismét nem tudtam egy hétig leülni, de eldöntöttem h soha az életben többet prostihoz nem, csak fizetős profi dominához megyek, abból is olyanhoz akit jól ismerek... vagy a beszámolók alapján érti a dolgát...

2020. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!