Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Első szexnél ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Első szexnél ti mit vártok a lánytól mennyire legyen odaadó?

Figyelt kérdés

Marmint nem a legeslegelső csak ezzel a sráccal lesz első.

Kicsit izgulok hogy milyen lesz és jó leszek-e neki...


2020. júl. 30. 14:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt akarom hogy élvezze, de nem akarom h ribinek tűnjek neki vagy azt higyje hogy nagyon mi vagyok éhezve... (pedig de sajnos)
2020. júl. 30. 14:54
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Orál(mélytorok is), vaginál, anál.
2020. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire csak tud.
2020. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj ha látja hogy ki vagy éhezve ?
2020. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2 Uhh. Ez nem lenne sok? Szerintem sok azért első szexnél nem?

Úgy értem hosszabb kapcsolatban oké, de első szexnél félnék h totál ribinek tűnök neki.. Tudom h sok pasi ezt szereti de akkor is..

2020. júl. 30. 15:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de nem értem a gondolkodásmódod. Ha én kívánom a párom, akkor nem fogom vissza magam hanem kimutatom hogy majd meg veszek érte. Egy pasi azt szereti ha minél gátlástalanabb vagy és elengeded magad.
2020. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Igaza van a 6# nak. F.
2020. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
De most komolyan, miért szexel az olyan aki agyilag éretlen rá?
2020. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Semmit. Azt, hogy érezzük, hogy vonzódik hozzánk/szeret minket és ez érződjön az aktuson. Nem jó egy ilyen "juj, fasz, fúj..." lánnyal lenni... Egy szűzzel az ember türelmes, de ha nem vagy az akkor ne fogd vissza magad. Vagy ha nem vonzódsz hozzá akkor meg ne feküdj le vele
2020. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!