Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más is a nagy ciciket szereti?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is a nagy ciciket szereti?

Figyelt kérdés
18 éves..

2020. aug. 2. 01:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Mindegy csak játszhassak vele
2020. aug. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok mint a 10-es válaszoló.
2020. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#7

Nagy mellek nem csak szilikonosak lehetnek!

2020. aug. 2. 13:27
 14/17 anonim ***** válasza:
6%

13 Tudom de akinek naturálban nagy melle van az ritka, hogy szépen is álljon

Nekem is volt nagymellű naturál nőm, még az erekcióm is megingott amikor először megláttam melltartó nélkül úgy lógtak a mellei

Igazából mindenkinek akkora implantátumot kellene beültetni, hogy az passzoljon az eredeti mérethez

De a nők többsége mindig sokkal nagyobbat választ és sok esetbem már majdnem a kulcscsontjukig fel kell tolni az implantátumot, hogy beférjen a szilikon

2020. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14

Én értem ,de akinek nagyok a mellei az nem tud vele sajnos mit csinálni,ez van,egyetértek veled abban ,hogy akinek termeszetesen nagy annak E ,de inkább D kosár méret a jó az felett sajnos még a legjobb genetikával megáldot hölgynek is megerszkedik egy kicsit annak,aki meg nem figyel rá és nincs jó genetikája neki meg sajnos nem lesz valami szép.Igazad van D kosár felett nagyon sokat kell tenie egy lánynak hogy szép maradjon a keble ,nagyon sok sport ,megfelelő kezelések ,de sajnos pusztán már a melltartó olyan drága ,D kosár felett,hogy mar arra nincs pénze az embernek nem hogy kezelésekre.

Igazad van természetesen D kosárig a jó ,de akinek nagyobb van sajnos az nem tud mit tenni,csak reménykedni benne hogy jó a genetikája.Van D kosár felett is szép természetesben ,de az nagyon ritka ,én életemben három olyat láttam akinek természetesen G kosarasként is gyönyörüek voltak a keblei ,peddig az egyik több mint 40 éves.

Amúgy szerintem palsztikaztatot cicibe is bőven elég az E kosár ,nem értem minék nagyobb.

2020. aug. 2. 19:24
 16/17 anonim ***** válasza:
88%

Ki a 18 éves, Kérdező?

És pasi vagy, vagy lány?

2020. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
32%
Csak akkor szeretem, ha feszes-formás, de inkább a kicsiket preferálom. A nagy mell sokszor tud torz lenni.
2020. aug. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!