Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az baj ha nekem bejön Till...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha nekem bejön Till Lindemann?

Figyelt kérdés
Oké, oké, több kérdést is láttam már itt, ahol lányok/ lányoktól kérdezték, és addig teljesen rendben is van. Na de én 18 éves, (tudtommal) heteroszexuális fiú vagyok, és világ életemben a lányok tetszettek. Viszont itt van a Rammstein énekese, Till Lindemann, és egyszerűen szinte képes vagyok iránta olyan vonzalmat érezni, mint amilyet a nők iránt. És nem csak a régi képeken tetszik, számomra napjaink Tillje is vonzó. Most akkor hogy van ez? Rendben van ez így? Újra kellene gondolnom az egész szexualitásom? Vagy mi van ilyenkor?

2020. aug. 10. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Ironikus az élet... Még '14-ben találkoztam valakivel aki akkor (14 évesen) mondta, hogy ő márpedig az anált szereti... Nem voltam túl rugalmas és elfogadó ez igaz, de már akkor is mondtam, hogy ez a homoszexualitás első jele. Mindenki hülyének nézett. Múltak az évek, 2017, amikor is azt hitte, hogy én leßuziztam (pedig nem, holott az) és segg részegen nekem rontott. Aztán végül nem mondtam el az apjának, hogy meleg, bár kellett volna, és rohadtul megérdemelné. Az ilyen kamubarátnője is már egy lánnyal van együtt, szóval... Ez is nagyon frappánsan illeszkedik a sztoriba, de ezt az egészet azért írtam le, mert egy harmadik személy, egy közös barátunk mondta nekem, hogy neki (ha nem is coming-outolt, de) elmondta, hogy Till Lindemann seggére gondol miközben... Szóval igen, gondold újra a szexualitásod. De ne érezd úgy, hogy ezzel bántani akarlak, csak az asszociációmat írtam le

20f

2020. aug. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,nekem is bejön,igaz én nő vagyok.
2020. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is bírom, pedig hetero vagyok. Van benne valami állatias, tekintélyt parancsoló vonzerő, amit mindenki megérez. Azért nem feküdnék le vele, de a koncerteken mindig rácsodálkozok a kisugárzására.
2020. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mondjuk én 20 éves vagyok lány és hetero de en is vonzónak találom pedig abszolút nem az esetem az ilyen extrem külső. Mondjuk a Rammsteint imádom:D

De lehet csak a kisugárzása miatt.

Ne foglalkozz mások véleményévek. Zseniális a pasi, érthető:D

2020. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
25 éves nő vagyok, de tinikorom óta imádom. A kisugárzása azt hiszem, amitől annyira oda vagyok érte. Kár, hogy túl kevés félmeztelen fotó van róla.
2020. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biszexuálinak gondollak, de lehet, hogy csak megkésett a tinédzserkori összezavarodásod.

Egyébként, teljesen meg értem, ha tetszik, valami eszméletlen az a csávó :3

2021. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyszer egy 2014 körüli interjúban a Heldmaschine énekese (hasonló zenét játszanak mint a Rammstein) azt mondta, hogy tök minden milyen nemű/identitású vagy, Till valószínűleg be fog jönni. Ebben van valami szerintem :)
2021. jún. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!