Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ebből mit engednétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ebből mit engednétek hajfétises párotoknak?

Figyelt kérdés

Hajfétisem van és nagyon aggódok, hogy nem fogok tudni normálisan ismerkedni. 18/F

KB minden hajjal kapcsolatos dolog felizgat.

Ilyenekre gondolok, hogy:

Fésülés, hajmosás, a hajra élvezés is vonz de még nincs ilyen tapasztalatom, fej maszírozás, haj simogatás, vágás, zselézés stb, nyírás, borotválás.


Egyaránt felizgulok a hosszú és rövid hajra sőt a kopaszra is.

És ha én csinálhatom a fent említetteket akkor is felizgulok meg fordítva is ha nekem.



2020. aug. 10. 00:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
A hajra élvezés nem tetszene, meg a hajvágás sem. A többivel együtt lehet élni.
2020. aug. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Állítólag a hajból nehéz kimosni a spermát, úgyhogy az élvezést inkább kihagynám. Időnként be szoktam iktatni egy egészségügyi hajvágást otthon (fodrászhoz nem járok), azt felőlem megcsinálhatná a párom, ha szeretné. :D
2020. aug. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ha beleélveznék szívesen kimosnám neki utána. :D

Akkor nem tartjátok elrettentő fétisnek? 😅

Ha valaki szeretne beszélgetni jöhet priv akár 😅

2020. aug. 10. 01:01
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel/zavar különösebben a hajfétis, elfelejtettem leírni, hogy egyébként minden más oké lenne nekem, amit felsoroltál.

#2-es voltam.

2020. aug. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már elrettentő? Valaki, aki megmosná, fésülné, ápolná a hajam, masszírozná a fejem...Ha mindezt megkapnám, tőlem annyiszor élvez a hajamra, ahányszor csak akar.
2020. aug. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon megnyugtatóak. :D
2020. aug. 10. 01:27
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Fésülés - jöhet

Hajmosás - jöhet

Hajba élvezés - kizárva

Masszírozás - jöhet

Simogatás - jöhet

Vágás - kizárva

Zselézés - nem használok zselét

Nyírás - kizárva

Borotválás - kizárva


Mint írták, a spermát nehéz kimosni és engem személyszerint nem is vonz a lehetőség. A hajamra nagyon vigyázok és nagyon büszke vagyok rá, így féltem ezért esélytelen bármiféle vágás.

Az adott partnered igényeit kell felmérned, de szerintem ne úgy add elő, mint fétis. Néha simogasd meg, ha együtt fürödtök mosd meg neki, stb. Majd úgyis látni fogod a reakcióját.

19/L (csakhogy lásd egy kortárs véleményét)

2020. aug. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sokat segítettél :)

Jó tudni, hogy a korosztályomba is tudnék találni lányokat. :)

2020. aug. 10. 01:44
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8

Igazán nincs mit. Ez nem olyan dolog, ami túl durva vagy szégyellnivaló lenne, így ne izgulj miatta.


Kicsit belegondolva a barátom is odáig van a hajamért, mármint ha együtt fürdünk megmossa, fésülni is szokta, sőt, már többször befonta. Én úgy felizgultam mialatt fonta, hogy hű. Szerintem tanulj meg egy-két könnyebb (pl francia) fonást, és a lány odáig lesz. Nekem legalábbis nagyon bejött.

19/L

2020. aug. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást. :)

Nagyon tetszik az ötlet, köszi, biztos nagyon élvezni fogom egyszer én is. :)

2020. aug. 10. 01:55
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!