Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, mikor először voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mikor először voltatok méretesebb sráccal, milyen volt az első szex? Hány évesek voltatok és hányadik partneretek volt? Milyen mérete volt hosszra, vastagságra?

Figyelt kérdés
Nagyfarkú pasik, mikor először szexeltetek olyan lánnyal, akinek biztosan ti voltatok a legnagyobb partnerük, milyen volt a szex? Hogy esett a lánynak, mennyire élvezte? Mekkora a méretetek, hosszra, vastagságra?

2020. aug. 12. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
15 éves voltam ő volt nekem az első, de a nagy mérete miatt sokszor fájt a szex és nem tudtam úgy élvezni. 18 cm hosszú volt vastagságra nem tudom.
2020. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

20 éves voltam. Ez a férfi volt nekem a második.

Nagyon élveztem vele a szexet a fájdalom ellenére is.

A mérete asszem 18 cm és 5,5 vastag( a férfi mérte le)

2020. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
38 voltam előtte csak a fèrjemmel voltam. Amikor meglàttam a méretét megrémültem, hogy fog belèm menni, de nagyon izgatott a làtvàny. Amikor belèm tolta lassan tövig azonnal elélveztem. Nagyon jó volt, 2 évig voltunk szeretők. Azóta is hiànyzik, a férjem semmiről nem tud. Kb 20 cm és 4,5 vastag.
2020. aug. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

18 voltam, a harmadik srac volt akivel lefekudtem

Oral elott a boxeron at latszott hogy oriasi de amikor kivettem nagyon feltem hogy fog menni,de elotte hiaba izgatott fel tocsogosra megis elegge fajt az elso szex de a vegen lett orgazmusom

21cm es 5.5cm vastag

2020. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

16 évesen 2. Barátomnak , kicsit izgultam hogy milyen lessz de hosszas előjáték után nem volt gond,

22 cm

2020. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

23 evesen, talan 4. volt az eletemben. olyan 18 cm koruli.

Nem ijedtem meg, ezt a meretet szeretem azota is.

2020. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
nekem 18. általában a néhány legnagyobb közé tartozom. örülni szoktak neki. pedig ez még nem az óriás méret. az az előnye, hogy beindító, meg jól lehet mozogni vele, nem jön ki. a hátránya, hogy esetleg fáj kicsit. de fura, mert van aki mondja szex után, hogy a végén fájt kicsit, amikor hangoskodott. és amikor kérdezem, hogy miért nem szólt, akkor nem dugom be annyira, vagy kicsit más szögben, de erre meg azt mondja, hogy de jó is volt, akarta így. szóval nehéz eldönteni, hogy mikor sok és mikor csak azt gondolja nekem az nem lenne olyan jó, ha kevésbé dugnám be. szóval szerintem az a jó, ha tényleg őszinte a lány, hogy mit akar mit szeret.
2020. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Egyetemen. 21 voltam. Nagyjából a tizedik pasi, akivel lefeküdtem. Amikor odajutottunk, és megfogtam neki, szó szerint leesett az állam. Ő fel is nevetett rajta. Nem érte körbe az ujjam, és bőven tudtam volna két marokra fogni.

Kár, hogy ő is tisztában volt az adottságaival, és nem akart kapcsolatot. :(

2020. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Csak őszinte válaszok és semmi "a nagy az fájdalmas" szövegek? Meglepő.
2020. aug. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Második pasi volt akivel lefeküdtem. Pontos számot nem tudok, de 20+ volt és eléggé vastag is. Nem tudom, nekem annyira nem esett jól, nem élveztem
2020. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!