Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Még soha..... hogyan essek át...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha..... hogyan essek át ezen?

Figyelt kérdés
még soha nem kényeztettek orálisan, sosem élveztem el szájba és semmi ehhez kapcsolódó élményben nem volt részem (előző partnerek nem akarták egyáltalán). Nagyon vágyom rá, de fogalmam sincs hogyan essek át rajta, ki tudna ilyet adni. (kérlek a "menj kurvához" válaszokat mellőzzétek, nem ez a célom nyilván)

2020. aug. 14. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez lutri. Milyen nőt fogsz ki.

Au exem szeretett szopni, hála az égnek, viszont szájba egyszer mehettem el, mert nem szerette, viszont mivel tudta, hogy még ilyenben nem volt részem, egyszer azt mondta, hogy lehet, ha nem hisztitek, hogy egyből kiköpi xd

2020. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, ez mondjuk szép tőle, én ezt nem kaphattam meg, még ennyit sem.
2020. aug. 14. 14:43
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
Magad uram, ha a szolgàd....
2020. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Menjél rosszlányokhoz. Vannak barátnő feelinges lányok is, egyáltalán nem ciki. Az a ciki, hogy vágysz olyan dologért ami elérhető számodra és nem törvénytelen, és mégse éled át.
2020. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Egyáltalán volt már csajod?

Te nyaltad már ki a lányt?

Kizárt hogy ha szexeltek és akkor minden adott hogy ne legyen ilyen.

2020. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hidd el volt, és igen, nem egyszer kényeztettem így a partnerem, ám erre a legutóbbi 2 kapcsolatban nem voltak partnerek a lányok. Egyik arra hivatkozott, hogy rossz inger kapja el, másik pedig arra, hogy még soha nem csinálta, és nem hinné, hogy kedvelné... Én pedig nem erőltetek semmit.
2020. aug. 14. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Vannak olyan fiúk, akik pedig szívesen megoldanák ezt neked!
2020. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Annyi nő van, mint égen a csillag. Olyat keress, aki MINDEN tekintetben a párod, a társad tud lenni.
2020. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!