Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hányszor kell kimosnom magam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor kell kimosnom magam, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Már háromszor kimostam, de még mindig koszos víz jött ki.

2020. aug. 15. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
jó lesz az :D
2020. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Egyszer sem kéne, és szerintem negyedszerre ne csináld ha nem akarsz egészségkárosodást szenvedni.
2020. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem felesleges annyiszor. Mi még csak a próbálkozás fázisban vagyunk de én egyszer szoktam, még nem volt rá példa hogy meglepetés érjen közben :D
2020. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarok a részletekebe menni, de az is számít, mit ettél aznap és mikor. Van, amikor 5-6 beöntés sem elég; és van, amikor egy is elegendő. :)
2020. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
#4 menj bele a részletekbe, hagy tanuljon a nép.
2020. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na megcsináltuk. Mindkettőnknek nagyon jó volt és nem történt semmi baleset :)
2020. aug. 15. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
#7 és bekaptad a végén? :D
2020. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
en min,fél orat öbltem folyamatosan,mig tiszta viz nem jön,,csak ugy lehet análszexelni,ugy higénikus,évek ota igy csinalom,soha nem volt semmi bajom, es a bélflorámnak se,,szex utan iszom egy probiotikumot vagy normaflort és kész,aki meg nem mossa ki es szaros lesz a dako annak meg ugy kell neki..
2020. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!