Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ha felvennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha felvennétek egy mélyen dekoltált felsőt, és egy ismerősötök, vagy családtagotok beszólna, kritizálna, vagy megszégyenítene miatta, akkor hogyan reagálnátok, nem zavarna?

Figyelt kérdés
Kort írjatok.

2020. aug. 19. 15:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

10

Én nem mondtam hogy te vagy a hibás, ne vedd személyes támadásnak.

2020. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#7 Ez igen, te aztán nem vagy semmi :D Figyelj ha egy nő megvan áldva ilyen téren akkor érthető hogy ki is használja az adottságait ;) Senkit nem kényszerítesz hogy engedjen a kísértésnek, és kivételezzen veled ha arra van szükség, aki pedig nem tud ellenállni az magára vessen. Köszönöm a korrekt, és őszinte választ.
2020. aug. 19. 20:47
 13/20 anonim ***** válasza:

12

CSak éppenséggel az áhított egyenjogúság pont nem erről szól, hanem pont az lenne a lényege hogy ennek ellenére is ugyanaztr a bánásmódot kapja mint mindenki más, képmutatás ami a világban megy, nem más, de így nincs is fényes jövője az emberiségnek az is biztos.

2020. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%

Magyarul a #7 egy nagy k.rva. Vagy r.banc. Amit csinál, az a női nem megszégyenítése, könnyen kaphatóságának a titulálása. Vagy annak kiváltója. Bocsánat, de erre nem tudok mást mondani. Én is felveszek mélyebb dekoltázsú pólókat, de nem érdekből. Azért veszem fel mert nekem tetszik. Nem fogom kitenni mindenem, egy kis plussz szabadságért. Pedig hidd el, lenne mit (bár mű mellem van, mert a sok edzéstől elfogyott az igazi...). Elég gyalázatos és szégyenteljes amit csinálsz, kedves #7!

További szép estét mindenkinek! :)

2020. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

14 - Te r.ibancozol le, amikor a sok műanyagtól a szelektív hulladékban lenne a helyed?!

Írtam már, hogy minden ál-erkölcsös nejlon-liba véleményét magasról lesz@rom?

2020. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%
#15 attól még nem vesztem el a méltóságom, mint egyesek...
2020. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#13 Én értelek, de ezt azoknak a férfiaknak mond akiket ilyen téren manipulálni lehet egy dekoltázzsal, mosollyal, vagy miegyébbel. Én nem tartozom közéjük. A férfiak gyengepontja a szép nő, és a méretes idomok, (ami a biológiánknak köszönhető ugyebár) a nők pedig ezt pontosan tudják, és ki is használják amiért nem hibáztathatod őket, ahogy egy csecsemőre sem haragudhatsz mert sír. Benne van a természetükben. Akinek pedig nem rozsdásak az agytekervényei az tudhatta hogy az "egyenlőségből" előbb vagy utóbb ez lesz.
2020. aug. 19. 21:11
 18/20 anonim ***** válasza:
#17 honnan tudod hogy Miss. Kiteszemmindenem egy szép nő? Lehet egy zsírdisznó, akinek a hájtól nagy a melle. Persze én se tudom, ez csak egy ,,mi van ha” feltételezés volt. Amúgy a manipulálható férfiak többségét nem érdekli az sem ha egy nőnek Lakatos Brendon feje van, csak arra koncentrál, hogy ,,úúú basszus, de nagy mellei vannak”. De akkor most ha a nemtutomhanyadikmindenétkitevősválaszoló megöl valakit, elmegy a tárgyalásra, kiteszi a csöcsét, akkor nem zárják sittre? Ez megint csak egy ,,mivan, ha” mondat volt, kérlek ne kövezz meg!
2020. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Fogadni merek, hogy #15 roma.
2020. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19: Ezt is buktad...
2020. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!