Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vajon mitől függ, hogy mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mitől függ, hogy mennyire feszes egy cici? Nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Imádom a ciciket, a nagyot is, kicsit is, nem számít. Imádom tapintani, érinteni. Viszont együtt voltam most egy csajjal, akinek kb B kosaras mellei voltak, ránézésre szép formásak, csak egy picit lógtak. Nagyon arányos a testéhez. A meglepetés akkor ért, mikor hozzáértem: olyan volt, mintha üres bőrt fognék, olyan flöttyedt volt az egész. A bimbói se voltak kemények, olyan semmilyen volt érintésre. Pedig fel volt izgulva. Ehhez képest voltam nagyon kismellű csajjal is, de azok a tenyérnyi mellek duzzadtak, feszesek voltak, nagyon jó volt fogdosni. De voltam túlsúlyos lánnyal is, hatalmas lógó cicikkel, nála se volt ez a "flöttyedt" érzés, nagyon jo volt fogdosni a telt melleit.

Szóval ahogy megfigyeltem, nem attól függ, hogy kinek mennyire lógnak, vagy feszesek a mellei. Hogy van ez? 24F



2020. aug. 20. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Genetika
2020. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
genetika, sajna ez van, nagyon nem tudsz mit csinálni. Izomnövelés és testsúlynövelés valamennyire befolyásolja, de 90%ban a genetikán múlik
2020. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi a zsírszövet aránya
2020. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Genetika, gravitáció és életmód kérdése.


Egyrészt van akinek alapból lóg, mert gyengék a kötőszöetei.


Ha nagyobb akkor a gravitáció miatt mindenképp lóg egy picit előbb-utóbb.


Testsúly ingadozás, szülés/szoptatás, fogamzásgátlók miatt is lóghat.

2020. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nagy melleim vannak (D-sek és nem vagyok kövér egyáltalán):

az, hogy épp mennyire feszes és telt, függ a havi ciklustól is!


Pl a peteérés időszakában, ( nálam mensi előtti kb 2 hétben már elkezdenek duzzadni a melleim), egészen a mensi utáni 1-2 napi így is marad). Ekkor megduzzadnak és feszesek, teltek lesznek. Sőt, méretben is nagyobbak az alapnál, alig féra melltartba.. :D


Majd pl mos, lement a mensi 4-5 nap, és méretben is, tapintásban is "visszaestek".

EZ látható szemmel is és tapintásban is egyértelműen, párom is mindig észreveszi ha 1-2 héttel mensi előtt vagyok.. ÉS én is látom a melleimen a különséget.


Ez pár nap kivételével minden hónapban rendszerint a fenti: egyik 2 hétben kidurrannak olyan feszesek és teltek ( és még nagyobbak is kicsit), utána 2 hét meg "plöttyettebbek".


Szóval nálam pl a hormonoktól is függ, és mind2 állapot igaz, attól függően hogy mensi előtti vagy utáni 1" hétben vagyok. ;)

2020. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Es cikluson belul valtakozo. Menstruacio utan a legkisebb, lottyedtebb, ovulacio utantol menstruacioig novekedni es feszulni kezd.

Plusz ha valaki depi, alacsony a libidoja, sajat meretehez kepest melyponton van. Ha valaki tartosan jol van, szexelne, akkor kikerekedik.

2020. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a menstruációs magyarázat logikusnak tűnik, lehet benne valami.
2020. aug. 20. 23:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!