Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pénisz vasatagításos műtéten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénisz vasatagításos műtéten gondolkozom. Valakinek esetleg tapasztalat, vagy hallodtatok rola valamit?

Figyelt kérdés
Saját zsírral való feltőltéses műtétről lenne szó.

2020. aug. 20. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szerintem nem lesz valami kemény ha zsír veszi körbe...
2020. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer és mindenkorra: NEM EZEN MÚLIK
2020. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Sosem fogják megérteni. Idióták. Azt hiszik, a nulla teljesítményük jobb lesz,ha nagyobb a bré. Hát nem!
2020. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Állítolag 1 év után felszívodik a testbe, és újra olyan lesz mint előtte. Nem tudom ez így van e, az orvosokat kellene megkérdezni szerintem akik ezt elvégzik.
2020. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami keményebb anyagot javaslok én is. 2.-3.: nyilván van egy méret, ami alatt már a legügyesebb lepedőkirályok sem tudnak annyira stimulálni egy hüvelyt.
2020. aug. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Most látom "hallodtatok"? :D
2020. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Egy orvost kellene megkérdezned ezzel kapcsolatban. Jobb választ tudna adni.
2020. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
#2 Szép lenne, ha igaz lenne. Mindenki tudja, hogy számít a méret. Miért kell itt gyakorin tagadni? A nők a nagyot szeretik (ezt ők mondják) illetve a vastagság fontosabb. A "nem számít a méret" szöveggel nyugtasd a rengeteg férfit, akit ezért utasítanak el/csalnak meg/hagynak el.
2020. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
#8 Annyiban azért kijavítanálak hogy a hüvely méretek sem egyformák. Van akinek szükebb, van akinek rövidebb. Lehet egy nőnek ideális a 17 centi, de egy másiknak már túl nagy. Van akinek a 21 is befér tövig, de ahogy látom/hallom a többségnek 17 felett fájdalmat okoz. Evvel csak annyit akarok mondani hogy ne legyél szűk látókörű.
2020. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagyok szűklátokörű, de még várom azt a nőt, akinek nem 17-18cm vagy nagyobb az ideális méret. Az itteni válaszok nem érdekelnek, mert nem tudom, hogy tényleg nő-e.
2020. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!