Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen alsónadrág a legjobb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alsónadrág a legjobb a pénisznek?

Figyelt kérdés
Elég nagy a péniszem, sok esetben ha az alsónadrágom szűk, a nap végén nagyon fáj a farkam. Próbáltam nagyobb alsónadrágot is de abban is fáj. Nektek nincs ilyen problémátok fiúk? Milyen alsónadrágot vegyek? Ciki ha nem hordok nadrág alatt boxert, csak akkor nagyon kivehető az alakja. Írjatok kort és méretet is légyszi. 18/F, 24cm

2020. aug. 20. 22:16
1 2
 1/19 youngboy26 ***** válasza:
36%

Én 30F/Bp fiatalos

15 cm farkamra, ránézésre 17 cm "L" -es Calvin Klein hosszúszárú boxert viselek.

írhattok

2020. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Mit írjanak, vagy ennyire gáz van, hogy azt hiszed az alsógatyádra ugrik majd minden csaj?
2020. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos nekem nincsenek ilyen problémáim, akármibe elfér a farkam..
2020. aug. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kedves kettes! A férfiakat szeretem.
2020. aug. 20. 23:41
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Na és az " egyéb " kategóriából, ezt hol kellett volna leszűrni?
2020. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5-ös miért nem szereted a melegeket?
2020. aug. 20. 23:46
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Hetero vagyok, hidegen hagynak, és bocs, hogy egy férfi által írt " ismerkedős " komment alapján arra asszociálok hogy az lányoknak szól...
2020. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Olyan alsónacit javaslok, ami azért jól tartja az egész csomagot. Amiben kényelmesen elfér a zacsid és a méretes farkad is. Habár feltételezem a 24 cm merev állapotra vonatkozik. :)

Calvin Klein feszes boxerben és sport alsóban is van olyan fazon ami elöl bőven hagy helyet. Ha szűk egy alsó, vegyél nagyobb méretet.

2020. aug. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
amikor gyereket próbáltunk összehozni, nekem kicsit turbóznom kellett a sperma minőségét és akkor a doktor javaslatára áttértem boxerre. Szóval azóta boxer
2020. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem a boxerrel nincs semmi gond! :D én is azt hordok, sportoláshoz meg fecskébe rakom, mert attól is fáj, ha futás közben össze vissza csapódik. Meg zavaró is.. MST pamut fecske rendben van. Nekem csak az jó. Boxerból pedig akármelyik. De csak a bő boxer, a másik eléggé zavaró nekem is:/ és én olyan nadrágot hordok, amiben elfér:D

22év állva 23 lógva 18

2020. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!