Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szüleim tilthatják hogy kivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim tilthatják hogy kivel legyek együtt?

Figyelt kérdés
Biszex vagyok(lány).De inkább csak csaj kell...

2020. aug. 22. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Ha betöltötted a 18-at, akkor jogilag semmiképp.

14 és 18 között pedig ez jogilag eléggé szürke zóna.

2020. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dimuran18 ***** válasza:
100%
Jogilag csak 14 eves korodig, egyebkent meg utanna sem erne meg szerintem fasirtban lenni a szulokkel egy pasi/csaj miatt, inkabb probald veluk megertetni, aztan ha muszaj fog osszeszoritva, de elviselik es nem generalnak folosleges problemat.
2020. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem tilthatjàk. De senki nem kötelezheti őket hogy eltartsanak, enni, inni adjanak vagy fedelet, ágyat, netán pénzt.

Ha úgy gondolod hogy ez neked jár, akkor tévedsz.

Költözz el, tartsd el magad, akkor semmi közük hozzá hogy buzulni van kedved.

2020. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3


Ha 18 alatt van a gyerek, akkor a szülőket pont hogy kötelezik a gyerek eltartására. A zsebpénz igaz nincs benne ebben, de a felsorolásodból a többi igen.


Amúgy meg semmi közük, hogy fiúval vagy lánnyal jött épp össze a bi gyerekük, ha a pasija/csaja amúgy normális.

2020. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Vannak erkölcsi normàk amit be kell tartani. Ha ez neki nem tetszik akkor takarodjon.
2020. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 GyBlanka54 válasza:
100%
#5, te nagyon egy homofób parasztnak tűnsz, a szerelem az szerelem, nem nemhez kötelezett, hogy valaki csak a nőkbe eshet bele, erkölcsi norma, hol van már a világban, ha én a lányokat szeretem nem dönthetik el helyettem, hogy a fiúkat szeressem ha egyszer nem tudom (félreértés ne essék, biszexuális vagyok, nem leszbi, de snni bajom velük). 18 éves korig kötelező eltartani a szülő a gyerekét, még akkor is ha a gyereke szexuális irányultsága másfelé "mutat", megnégném, hogy te mit csinálnál a gyerekeddel, ha meleg lenne, a testvérem aszpergeres, tudom nem ugyanaz, de a szüleim őt is kidobhatták volna, mert "nem normális", ő is ember ahogy a homoszexuálisok a biszexuálisok és a többiek, mind emberek vagyunk, mások, nem lehet mindenki egyforma, az úgy dög unalom. Volt egy tanár tesóm iskolájában aki lenétte a bátyám, véletlenül le tegezte, nem tehetett róla, erre a tanár beírt neki egy 1est amikor javítani akart, neki is volt egy autista gyereke, igaz súlyosabb állapotban, de egy intézetbe dugta, hogy nézne már ki, hogy ha a más ir!nyultaágú embereket pszichológusok próbálnák kezelni mint betegeket, amikor teljesen normálisak, csak a saját vagy mindkét nemet szeretik? Am csak megsúgom, hogy az ókorban is voltak homoszexuális kapcaolatok, Nagy Sándornak is volt férfi szeretője stb, tehát az azonos neművel való szexuális kapcsolat már évezredek óta a társadalom része.
2020. aug. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!