Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszüntetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megszüntetni a nagyon nagyfokú szexuális frusztrációt?!Nő vagyok,de leszbikus.

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 18:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

8:

Ja,mert ez csak úgy megy,hogy megkérem,aztán minden fasza... Hát nem!!!!

2020. aug. 27. 20:04
 12/17 A kérdező kommentje:
9:Szóval nyilván az (is) baj,hogy leszbikus vagyok.Különben nem lenne szexuális frusztrációm ebben a testben,pláne nem ekkora!!
2020. aug. 27. 20:05
 13/17 anonim ***** válasza:
15%
És mit tudunk csinalni? Menj prostihoz.
2020. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Van jó pár nő,aki szívesen szexelne velem,mert jól nézek ki,és van köztük csinos is,nem ez a baj! :'DDD

Nem csoda,hogy nagyon frusztrált vagyok. :/

2020. aug. 27. 21:10
 15/17 anonim ***** válasza:
94%

Oké leszbi vagy. De mi frusztrál???? Az h nem mondhatod el h leszbi vagy vagy az h heteró nők tetszenek?

Tényleg jól nézel ki? Megnézhetlek képen? :) Tényleg csak kíváncsi vagyok. :)

2020. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Most mi is a pontos problémád? Hogy a kiszemelteddel nem kölcsönös, vagy mert nem tudod elfogadni magad? Mert az első nem frusztráció csak reménytelen szerelem, csalódottság. Az utóbbi meg... kezd ott hogy eldöntöd háborúzni akarsz magaddal vagy boldog lenni?
2020. aug. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A frusztráció szó, azért sokmindent jelent ám!

Kicsit részletezhetnéd, hogy mitől félsz mi aggaszt…

2020. szept. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!