Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a nemsemleges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nemsemleges (nonbinary) és demiszexuális “nőkről”? Mennyire tolerálnátok az ilyesmit?

Figyelt kérdés

Biológiailag nőnek születtem, teljes mértékben annak is nézek ki, viszont nem érzem magam annak, ugyanakkor férfinak sem, gyakorlatilag semleges neműnek vallom magam. Sosem voltam nőies lány, ugyanakkor kimondottan fiús sem. A gesztusaimba, a mozdulataimba nem sok nőiesség szorult.


Ugyanakkor, ahol a lelkem férfias énje leginkább kiütközik, az a szexualitás. A hagyományos női szerep sosem vonzott az ágyban, csakis dominánsként tudom elképzelni magam, és csakis férfiakkal, nők egyáltalán nem vonzanak. A szexualitásom, a fantáziáim jóval közelebb állnak egy homoszexuális férfiéhoz, mintsem egy heteró nőéhez. Én ezt tulajdonképpen elfogadtam, az egyetlen, amit nehezemre esik elfogadnom magamon, az a nemi szervem, farok híján enyhén szólva is korlátozva érzem magam.


Mindezek tetejében a szexben voltaképp csakis a BDSM vonal izgat és az is csak komoly párkapcsolaton belül. “Sajnos” nem csupán domináns vagyok, de a szadizmus is izgat, bár komoly sérülést nem okoznék, a vért pedig a legkevésbé sem bírom, ha ez a bárkit is megnyugtat. :’D A hagyományos szexualitás tehát nem az én világom, egy kezemen meg tudom számolni, hogy évente hányszor kívánok rá. Próbálni próbáltam ugyan, de nem jött be, az igazat megvallva fejben sem vonzott soha.


Egy szónak is száz a vége: Mit gondolnátok, ha ismerkedésnél, netalántán már meglévő párkapcsolatban kiderülne a párotokról ilyesmi? Érzésem szerint, nem sokan tudják ezt elfogadni/kezelni, ismerkedni sem egyszerű így. A heteró pasikat (sajnos) vonzom, de ők teljesen hidegen hagynak, amúgy sem tudnánk egymással bármit is kezdeni.


26/NB



2020. aug. 29. 21:54
A kérdező szavazást indított:
Nálam felejtős ez a felállás, bárhogy is nézzük.
Attól függ. A pontosabb képhez látnom/ismernem kellene téged.
A nonbináris dolog még hagyján, de a szexualitásoddal nem tudnék mit kezdeni.
A szexualitásod részemről oké, bár ne társulna hozzá “identitászavar”...
Nem mondom, hogy ez alapján választanék párt, de részemről rendben lenne mindez.
Sajnállak, de őszintén. Nem lesz egyszerű így párt találnod.
No comment... (Magyarán: én nem hiszek ezekben az LMBTQ/genderqueer marhaságokban.)
Egyéb, kifejtem kommentben.
30 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy olvastam az írásod, semmi olyat nem láttam benne, ami taszítana, szóval szerintem teljesen rendben vannak ezek a dolgok. :D Jártam is hasonló személlyel, és akkor is teljesen rendben volt.


Az hogy nonbinary vagy teljesen OK. Nem a tömeg dolga hogy meghatározza ki vagy, hanem csakis a tied. Én úgy vagyok vele, mindenki úgy azonosul magával, ahogy önmaga tud lenni, ezt pedig tiszteletben kell tartani. A párom esetében meg aztán végképp nem ez fogja megzavarni a vizet, hogy miként hivatkozik magára.


A BDSM vonal nekem is bejön, ráadásul switch vagyok, szóval az a rész sem szakítóindok. Sôt...


Lényegében, embere válogatja, de a leírtakból ítélve szerintem teljesen rendben vagy :D

Úgyhogy no para.


23/F/Bi

2020. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Egy csomó szubmisszív pasi pont ilyen partnert keres (itt is) - olyan domináns nőt, aki straponnal "megkezeli". Szóval nem elveszett a helyzet, találni fogsz rá partnert.

Aki viszont nem szubmisszív pasi és nem straponozásra vágyik az azt gondolná az ágyban nem illetek össze, ennyi. Keresd azokat akikkel a vágyaitok összepasszolnak, a többi számodra érdektelen (s te is nekik).

2020. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Szub, mazo pasiként minden tetszett amit leírtál :)
2020. aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Én hetero pasi vagyok, de lehet bejönne, ha egy domináns lány dugna meg egy dildoval.:) A többi meg főleg. 21/F szub
2020. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Én ugyan 40+os pasi vagyok, de sok szempontból rokonszenvezek a kérdezővel. Én is totál férfias küllemű és viselkedésű fickó vagyok, ám sosem tekintettem a férfilétre úgy, mint egy követendő és kötelező szerepre. Tehát önmagában az a tény, hogy fütyivel születtem, a lelkemet nem befolyásolja, ha érzelmek megéléséről, viselkedési szokásokról van szó. Soha nem is szerettem a sztereotíp megközelítéseket.


Ami a szexualitást illeti, ez is rokonszenves, mert magam is vanillaszex-ellenes vagyok, azaz helyesebben kifejezve a totál hagyományos szex nem igazán hoz lázba. Nekem is vannak BDSM fantáziáim, fétiseim (medical és láb), továbbá nagy vágyam, hogy egy nő egyszer egy felcsatolható műpénisszel belémhatoljon. Azaz vonz a szexben a női szerep, vagy ahogy a melegek hívják, a passzív. Amúgy biszexuális vagyok, de ez itt most indifferens. A fentieket csak azért fejtettem ki, hogy a megértésemnek adjak hangot, hogy a kérdezővel semmi baj, picit speciális a gondolatvilága, de semmiképpen sem elítélendő.

2020. szept. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Engem csak a minimal lábfétis érdekel akár lannyal akar fiuval
2020. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem-bináris vagy agender vagy szerintem.

Nem tudok mást mondani, a tudásom eddig terjed 😂

2021. dec. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engemet megrakhatsz egy műbrével.
2021. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!