Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szoktatok képet küldeni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok képet küldeni a farkatokról?

Figyelt kérdés
Szimpla kíváncsiság, így név nélkül, szóval bárki leírhatja őszintén a pasik közül: Szoktatok csak random képet küldeni a farkatokról lányoknak, és ha igen akkor miért? Mi okból, mit szeretnétek, hogy miként reagálja le?

2020. aug. 30. 03:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
Csak így kérésre, vagy magamtól nem. 99% hogy homár kéri. Valamit valamiértxalapon már igen. De előbb meg kell győződjek, nőnemű van a túloldalt.
2020. aug. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Ok nélkül csak úgy ismeretlennek soha. Ha az illető szeretné látni a farkamat, akkor küldöm el.
2020. aug. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Soha nem küldtem még, pedig elégedett vagyok az adottságokkal...

Ismeretlennek meg pláne nem és nem is értem, hogy sokan ettől mit remélhetnek....

2020. aug. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetés után volt rá példa, de soha nem a semmiből
2020. aug. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Csak kérésre, és ha már nekem is küldött az illető a sajátjáról.
2020. aug. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én néha élvezem azt, hogy online izgatni egymást kicsit név nélkül, valahogy ez levezeti bennem azokat a néha feltörő vágyakat, amiket nem szeretnék amúgy kiélni. És ennek lehet réaze ez is. De ez nem egy mindennapi dolog.


Szóval a miértre az a válasz, hogy mert izgassom, hogy küldöm és őt izgassa, hogy megnézi, hogy beilleszti fantáziába.


A hogyan reagálja lere az a válasz, hogy vigye tovább valahogy az izgalom feljebb húzását.


(mondjuk ez nem annyira random dolog. random max viccből volt egyszer vagy kétszer)

2020. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 DnPlymn ***** válasza:

Egyszer küldtem, de akkor sem random.


28f

2020. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hát maga emberrel is kereskedik?

Áh dehogy. Csak ha valaki megkér rá 😆

2020. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem, sose küldtem. Bár épp beszélgetek valakivel, akivel olyan dolgokat csinálok így neten, amit sose :D De egyébként nem sok lányt érdekel a farkad, a gazdájara kíváncsiak 😅
2020. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
A nők sose kérnek olyan képet, azok homárok csak nőknek adják ki magukat.
2020. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!