Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen oldalon lehet találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalon lehet találni leszbikus/biszex ötvenes nőt,aki egy huszonéves szép,szűz lányt akarna "sugarbabynek"?Amilyen a korosabb pasiknak is van.Vagyis szex pénzért egy partnerrel hosszú ideig.

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 20:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
puncs.hu de eleve kevés a sugarmommy, leszbikus meg szerintem 0 lesz, de nézz szét és majd elválik
2020. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

0?

Biszex biztos van,aki akarna nővel lenni.😀

Mibe kerül a puncs.hu-n a regisztráció?

2020. szept. 2. 22:07
 3/30 A kérdező kommentje:
Más oldal esetleg?🤔
2020. szept. 2. 22:07
 4/30 anonim ***** válasza:
64%
Büdös a munka, mi?
2020. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Tüncike... a nők nem nagyon szoktak sugarmommy-t játszani és főleg nem a leszbikus nők. De még csak a biszexek se igazán... manapság már annyi a divatleszbi is, hogy simán találnak ingyen valakit.


Ha pénzt akar keresni a testeddel, akkor bizony azért meg kell d...atnod magad a pasikkal. :D

2020. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Frusztrált szexhiányos pasika!😉

LESZBIKUS vagyok,próbált értelmezni a szó jelentését,még,ha nehéz is a kevéske eszeddel!😘 Mellesleg sikán el fogok kelni,mert szűz vagyok,fiatal és szép.😉😉😉 Mindaz,ami te nem!És képzeld,egy számomra szimpatikus nő úgy dug meg straponnal,és annyiszor,ahányszor csak akar!😉😉😉😚😚😚😏😏

2020. szept. 3. 12:13
 7/30 A kérdező kommentje:
"manapság már annyi a divatleszbi is, hogy simán találnak ingyen valakit." Ja,valami csúnya,vírushordozót,akin már a fél világ átment.😂😂😂 "Divatleszbi" meg nincs,max pénzért,bár tudom nehéz elhinned,mert hiába vagy pasika,de mivel csúnya vagy,csóró és kicsi a kis himblimbid így még a "divatheterók" sem állnak veled össze!😉😉😉😄😄😂😂😂
2020. szept. 3. 12:15
 8/30 anonim ***** válasza:
76%
jaj, de ügyesen vitatkoztok, jót lehet nevetni a butaságotokon :-)
2020. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Egyébként meg,ha majd teherbe akarok esni,akkor nem egy idegen,jöttmentől fogok,hanem akkor,amikor én akarom,amikor nekem jó!

Ess teherbe te helyettem valami idiótától!😉😉😉 Ja nem megy,mert amilyen ocsmány vagy még,ha nő lennél sem kellenél a pasiknak.😘

(Volt olyan ismerősöm,aki védekezés mellett esett teherbe,igen.)

2020. szept. 3. 12:17
 10/30 A kérdező kommentje:

12:17

Téged senki nem kérdezett másik idiótácska.

2020. szept. 3. 12:18
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!