Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha kiderülne arról a férfiról/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne arról a férfiról/nőről akivel ismerkedtek, hogy többször volt része csoportos szexben, undorodnátok tőle?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 08:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Társadalmi konvenció: ha férfi csinálja, akkor partiarc és dicsőség, ha nő, akkor r.banc. Ezért nem mondanám el, ha lenne következő kapcsolatom.
2020. szept. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
Ha egy nő ilyet csinál, az alkalmatlan komoly kapcsolatra, legfeljebb szexre kellene. Ha utólag derülne ki, akkor pedig úgy kivágnám, mint azt a bizonyos macskát; nem is elsősorban amiatt, amit csinált, hanem mert gyűlölöm a hazugságot.
2020. szept. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy zavarna, max egy nemibetegség vizsgálatot kérnék, vagy h védekezett e
2020. szept. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 StevenUp ***** válasza:
100%

Engem is annyiban érdekelne hogy egészséges maradt e utána a nő.

Ha igen akkor pont lesz*rom hogy mit csinált előttem. Engem nem befolyásol senki múltja a jövőre vonatkozó döntéseimben. És az hogy neki volt bátorsága élni az az ő dolga.

2020. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
néha csak benézek egy ilyen témába és olvasgatom a kommenteket olyanoktól, akik azt sem tudják mi fán terem a csoportos szex...
2020. szept. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem undorodnák, de nem nézném semmibe. F
2020. szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az aki szereti megélni vágyait álmait szerintem nem rosszabb ember mint aki nem teszi.

Szóval nem undorodnék tőle.

F

2020. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy tÖbben irták, szűrés a legfontosabb, illetve hogy milyen alkalom volt ez?


Mert pl ha egy "aki ott volt berakta " buli az nem túl biztató, komoly erős kötödés nehezebben alakulna ki, mert hülyeség hogy az ember múltja nincs kihatássál a jelenére... Persze ha régen történt és az azóta eltelt idő ténylegesen bizonyitja hogy változott akkor semmi gond.


Ahogy akkor se ha egy baráti, kapcsolatba történt, ahol tudták ki(k) a plussz ember , volt valami érzelmi alap stb...

2020. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem férfiként nem zavarna egy ilyen nő. Szerintem sokkal jobb, ha megéli mindenki a vágyait és ezekről még tud is őszintén beszélni. Messze többet ér egy ilyen kapcsolat, mint amikor csak vannak egymás mellett az emberek, de a valódi természetét egyik se ismeri a másiknak...
2020. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem lenne a gyermekeim anyja az biztos. Feleségnek sem kellene, nem lenne hozzá gusztusom.
2020. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!