Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Homofóbok, mi bajotok és ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Makoto-chan kérdése:

Homofóbok, mi bajotok és ki bántott titeket?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 22:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Impotensek vagyunk és kicsi a fütyink, ezért valakin el kell verni a problémánkat.
2020. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Jah..meg homokosok is vagyunk
2020. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Hüvejgombám is van
2020. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
Az, hogy gusztustalan ez az egész. Számomra. Aki ezt elfogadja, elviseli, jó neki. Én nem tudom.
2020. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Jaaaaj, hát nem mindegy? Nyilvánvaló, hogy ez egy örök ellentét... Engedjük már el a kérdést. Mindenki csinálja azt, ami neki jó és akinek meg nem tetszik, az le van ejtve. Ne várjuk el senkitől, hogy elfogadjanak minket, hisz mi sem fogadunk el mindenkit. Ilyen egyszerű.
2020. szept. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

Én nem vagyok homofób, abszolút elférek a melegektől, de könyörgöm, hagyjanak már békén.

Két azonos nemű embernek nem lesz gyereke, ez biológia. Akkor mi a fenének akarják lenyomni a torkomon, hogy már nem Barbi és Ken van, hanem Ken meg a pasija.


Ne vicceljünk már. Inkább már heterofóbiáról van szó lassan és ez már abszurd.


Összegezve engem nem érdekel, de épp ezért rohadtul nem akarom Mindenhol ezt látni!!

2020. szept. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%
Kulcs a kulccsal,zár a zárral nem illik össze.Nehéz megérteni?
2020. szept. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Az erőltetett meleglobbi, a pride,hogy rá akarjátok erőltetni a másikra az elfogadást. Pedig elfogadnánk, ha nem akarnátok közszemlére tenni és nem követelnétek olyan jogokat,amik nem illetnek meg.
2020. szept. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%
8#as el vagy tévedve.., nagyon. A kérdésre kéne válaszolni.
2020. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Á Red Vixen jó itt is olvasni. Nem csak az ezotériába írsz?
2020. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!