Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek van-e házilag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Youngboy26 kérdése:

Fiúk, nektek van-e házilag készített fleshlight, amit a farkatokra tudtok húzni, avval kényeztetni magatokat? Ha van, milyen, hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Szavazásba légyszi szavazz, valamint, jellemezz, hogy milyen a házilag készített.


Köszönöm


U.i: készíteni szeretnék



2020. szept. 6. 04:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, van (heteroszexuális vagyok)
igen, van (biszexuális vagyok)
igen, van (homoszexuális vagyok)
nekem nincs
34 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nincs, csak próbáltam készíteni.
2020. szept. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Próbáld ki! 😁

2020. szept. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Én készítettem és nekem bevált!

Egy törölközőt tettem egy latex gumikesztyűt. Fontos, hogy ne legyen túl szűk a nyílás, mert a törölköző nem rugalmas. Nekem nincs síkosítóm, viszont lehet házilag is készíteni, de én nyállal csinálom!XD Az igazság az, hogy egyik házi módszer sem olyan jó. Nem véletlen, hogy mindenki a kezével csinálja.

2020. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél már egy normális maszturbátort...! Tenga termékek is jók, de legjobb a Fleshlight.
2020. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!