Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek fogjuk valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fogjuk valaha meztelenül látni Millie Bobby Brown-t? (Pl a mellét)

Figyelt kérdés
Mert nekem nagyon tetszik és sokszor kiszoktam rá verni

2020. szept. 9. 01:04
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
89%
Amint kicsit kezd lecsengeni a népszerűsége, azonnal villant egyet. Ezt már rengeteg hírességnél láttuk.
2020. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
68%

Várom már, hogy betöltse a 18-at, nekem is nagyon bejön. Én is szoktam rá verni.

Nyugi, nem vagyok pedofil, kb korabeli vagyok :D

2020. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
67%
Hát szerintem meg undorító amit itt írtok
2021. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
27%

#13: Micsoda? Hogy szeretnénk látni egy szép lányt meztelenül? Keress rá a fürdőruhás képeire: olyan teste van, mint egy huszonéves nőnek.

Azt pedig hagyjuk már, hogy "még gyerek", a legtöbb tizenéves lány sokkal tapasztaltabb szexuális téren, mint a tizenéves fiúk. A feleségem egy jó nevű budai gimnáziumban tanít 14-15 éves lányokat, és minden másodiknak huszonéves pasija van. Biztos csak puszilkodnak velük, és kézen fogva andalognak a parkban, mi? Ne legyünk már képmutatók...

2021. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
32%

14

13-as vagyok, erkölcstelen amit csináltok. Én megnéztem, szerintem egyáltalán nem szép, de ez mindegy, elfogadom, hogy sok embernek tetszik, ezen nincs mit vitatni. De kizárt, hogy örülne annak, hogy ti rá veritek ki. Én sem örülnék ennek és ti sem valószínüleg. Rá kéne jönnötök, hogy a szex egy túlbecsült dolog, nem csak e körül kéne hogy forogjon az életetek. Nem azt mondom, hogy senki se csinálja, hogy senki se élhesse a fétiseit, és nem ítélek el senkit, nekem is megvannak a sajátjaim. Csak azt mondom, hogy inkább jobban kéne gondolkodni és többet.

2021. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
62%

15:

Szerintem te incel vagy

2021. jan. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
70%
#15: Vagy csak nő. Férfi nem mond olyat, hogy "a szex egy túlbecsült dolog". Szerintem meg nagyon is alábecsült, a világ sokkal jobb hely lenne, ha többet beszélnénk a szexről, felvállalnánk a vágyainkat és mernénk önmagunk lenni. De még mindig ott tartunk, hogy az önkielégítés a fiataloknak tiltott, bűnös dolog, felnőtt ember meg ne csináljon ilyesmit egyáltalán.
2021. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon remélem. :)
2021. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
71%
Természetesen.
2021. febr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
75%
Undorító és szànalmas, hogy arról diskuràltok nyilvànosan, hogy egy TIZENHAT ÉVES lányra veritek. Ha már ezt teszitek, ne kürtöljétek szét, senkit nem érdekel.
2021. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!