Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Héy szép csajok! Miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Héy szép csajok! Miért nem dobjátok oda magatokat a krapekoknak?

Figyelt kérdés
Szóval most komolyan.Csak a vak nem veszi észre,hogy itt a végállomás.A Covid-19 kiirtja az emberiséget.Olyan szépek vagytok mint az álom,főleg ha fel van pakolva a smink rendesen,de miért ne lenne? Tök szép ruhákban jártok,divat van xarásig és egyre jobb.Keresem a Westendben,Árkádban és máshol is a mosolyt az arcotokon de nem sok van,sőt mindenki mintha karót nyelt volna, vagy anyát-apját megölték volna olyan pofát vág. Semmi szeretet, semmi mosoly, semmi boldogság,minim kedvesség csak. Sok csaj olyan bunkesz és pökhendi,mint ha ő lenne a képviselőasszony a parlamentben.Mire rázzátok a rongyot voltaképpen? Egyesek még az utcára sem mernek kimenni már,úgy áll a barna a nadrágban a cefre.El kellene kezdeni szaporodni nem,talán valaki életbenmarad ebben a bábeli káoszban,ami most jellemzi a világot, nem?.Nem gondolt valaki erre közületek? Szép a szemetek, szép a körmötök, ki vagytok rúzsozva olyan vörös és rubin színű rúzssal, hogy csak az nem vinne ágyba benneteket aki meg sem született.Egyes csajok mintha az Audrey Fashion kirakatából pattantak volna ki.Egyszerűen qurva szépek vagytok,szinte minden csaj,még a rendőrcsajok is, már elnézést a hatósági személyektől.Benneteket valami futószalagon gyártanak a szépségipar kistündérei kapcsán? Nem merek még odamenni sem,mert rögtön kapnám, menjek a rákba,vagy oda ahová a saját anyámat sem szívesen küldeném, hiszen ő is onnan jött.Nem veszítek észre, senki, ültök a szemeteken, hogy vége mindennek? Nem tök mindegy ki-kivel üli meg a lompost? Vaccina úgy sem lesz és annyi főleg nem hogy mindenkinek jusson.Kész végünk van. Áll az egész city, áll a kontinens, mindenki várja a megváltást, de nem lesz, erre akár mérget is vehettek.Persze pár milliárdos megmenekül majd,mert lemennek valami bunkeszba, vagy fel a holdra, vagy az anyjuk rátóti nénikéjéhez követ dobálni a padlástérbe, de mindenki nem mehet velük.Meg fogunk dögleni,nem veszitek észre?? Már bocsex a kifejezésért, de tényleg ilyen rosszul áll a széna mindenhol.Csajok gondoljátok át. Van egy csomó szegény srác, legyen úgy szegény, hogy lehet tele van dohánnyal de egy csaja nem volt, mert nem mer kezdeményezni mert félős, vagy teljes értelembe véve szegény,aki életében vénuszdombot nem látott.Találjunk már ki valami jelet,amivel jelzitek,hogy szeretnétek tőlünk valamit,legalább egy minimális mimika, gesztikulálás,amivel kimutatod,hogy benne vagy és te is érzed, hogy kellek neked.Valami változás kellene a szeretetben, szexualitásban és minden ami ehhez a párkapcsolati témához kötődik,mert vége, higyjétek el nincs tovább.Minden jel erre utal. Az összes katasztrófa a világon, az állatok viselkedése a különféle természeti csapások és megnyilvánulások.Megyünk a tepsibe gyerekek, észre sem veszitek és már ott leszünk. Tudom durva amit írok és erkölcstelen is, de ez az igazság. Gondold végig józan paraszti ésszel, hogy fogja ezt túlélni 7.5 milliárd ember, mikor már sokmillióan betegek és százezrek halltak meg és nem mindenki idős és vén szatyor volt.Rengeteg fiatal is.Egy idő után az orvosok is csont betegek lesznek és nem lesz aki elfogja látni a betegeket.Mindannyian odaveszünk:( Szóval minden durvaságot és elsőnek őrültségnek hangzó dolgot félre téve,nem létezik,hogy nincs benne valami igazság abban amit írok.Ennyire nem lehetek depós és kattant.Teljes énemben érzem hogy végünk lesz,ti nem? Szóval nem arra gondoltam, hogy most legyetek olyanok mint a nősténykutyák, hogy mindenki mindenkivel, boldog-boldogtalannal, de találjunk ki valami jelet közösen, hogyha mutatok neked valamit és te ugyanazt visszamutatod nekem, nem "fütyiszre" és "lofaxt a pibe" gondoltam, hanem tényleg valami értelmes jelet, akkor elérhető vagy, szabad vagy és benne vagy. Valami lyenre gondoltam. Ez szerintetek őrültség, hétmederes baromság amit írok? Gondoljuk át józan paraszti ésszel.Nah! Puszikám érje el a kis mézédes szátokat. Muah<3

#szex #emberiség #párkapcsolat #jel #szeretet, szerelem
2020. szept. 11. 00:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Egy író veszett el benned.
2020. szept. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Imádlak. De nincs olyan szerencsém, hogy elvigyen ez a szar.
2020. szept. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Ne a Westendben és az Árkádban keress olyan lányt, aki mosolyog és boldog. Menj vidékre, olyan lányokhoz, akik tanyán laknak, állatokkal. Hidd el, ott van öröm.
2020. szept. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Zsír jól nyomod,ki vagy te? Szerintem nem hülyeség majd talán kialakul valami,megigérem gondolkozni fogok rajta talán több csaj is,bár elég durva és utópisztikus meglátásaid vannak,de nem annyira őrültség mint gondolod.Sajna van ebben valami:( Én már adom a puszit neked látatlanban :D Cupp oda
2020. szept. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
En meg eletemben nem kaptam ilyen uzenetet ilyen ertelmes palitol mint te lehetsz.En ezt egy uzenetnek fogom fel es nem kerdesnek es tovabbitani fogom a facen is,szerintem osszuk meg csajok a tarskeresokben is,mert ez valami allati jonak tunik igy elsore.Tenyleg semmi jel nincs.Beszelgetni ugysem mernek a hapsik velunk tenyleg.Ha van valami kozos jel es azt veletlen tudja viszonozni az ipse es legalabb szimpi en lefekszem vele esku ra.Valami van ebben csajok.Nagyon ertelmes srac lehetsz meg akkor is ha eltulzod a dolgokat.En is kuldok puszit.muah.Szerintem dobjuk szet a tarskeresokben,tenyleg ki kellene talalni valamit mert ez nyogvenyelos osdi ismerkedesi forma mar amugy is idejet multa. Amugy sem szeretem a sok bokot es szovegelest, ha a pasi ismeri a titkos jelet, azert legalabb ennyit tudjon,legyen korultekinto es elelmes, akkor had kapja meg a puncit.Ertitek valamit valamiert.Koronavirus belekeverese nelkul is jo otletnek hangzik.
2020. szept. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Jaj ne már, akkor minek a titkos jel, ha a pasi ismeri a jelentését? Ennyi erővel szépen magyarul oda lehetne menni és megmondani neki, hogy figyelj, megdughatsz. De ha ezt nem merem megmondani neki, akkor nyilván titkos jelet se fogok küldeni neki, mert ugyanazt jelenti. Egy lány is fél a visszautasítástól, ráadásul nem is úgy működik, hogy azonnal ráugrana az úriemberre. Nagyon jól működnek a füstjelek és épp az a varázsuk, hogy lehet így is érteni meg úgy is. Kell hozzá egy kis kreativitás, de pont az a szép benne, hogy lehet így is érteni, meg úgy is és 90%-ban biztosan jól fogja érteni az úriember, a maradék 10% meg arra jó, hogy viszonzatlanság esetén úgy lehessen tenni, mintha nem is akartunk volna semmit. Ha egy férfiben nincs annyi önbizalom, hogy egy majdnem egyértelmű füstjel esetén vállalja a 10% kockázatot, hogy esetleg félreértett valamit, az úgyse jön be a nőknek, mert nyámnyila. A füstjel pedig mindig más. Élethelyzet függő. Ezerféle módon lehet füstjelezni a neten is, de élőben is. Csak az nem veszi észre ezeket, aki nem akarja. Ha egy lány nem küld ilyen jelet, akkor nagy eséllyel nem nyitott arra az úriemberre.
2020. szept. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna hogy ilyen sikert váltok ki ezzel a lökött szöveggel.Köszi mindent.Én is imádlak benneteket. Bárcsak megcsókolhatnám a szép kis arcotokat. Olyan qurva szépek vagytok és izgatóak, hogy alig marad meg a williboy a nadrágomban. Igen a pesti lányokkal valóban nem egyszerű szót érteni. Vidéki csajok jobbak, de hol van annyi pénz,hogy odakötözzem magam a vonathoz.Mennék én a világ végére is érted,le a térképről keresztbe-kasul,ha tudnám te leszel nekem a kis kedvesem és veled érintkezhetek.Igen fel kellene dobni valami megoldást,mert ez igy nagyon szar ami most van, nem azért a húsz fillérért. De egyenesen kilátástalanná kezd vállni a helyzet.Pl irodából is olyan szép csajok jönnek ki a Róbert Károly körúton, hogy rögtön skubizom és cuppantanám,de valszeg biztos van pasijuk és elérhetetlenek számomra. Nagyon szépen kérlek benneteket valamit találjunk ki közösen.Én feldobtam a kártyalapot. Édes kis csókom az összes szép lánynak ezért. <3 <3 <3 <3 ...
2020. szept. 11. 00:54
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
jó fej vagy!! majd gondolkodunk rajta.szétdobni a közösségi portálokon és társkeresőkön sem rossz ötlet,de valószínű törölni fogják ezeket a posztolásokat a moderátrok.Ezek ilyen szép és jó és talán még ötletes dolgok is, csak nyilt szexuális felhivásnak minősülnek.ezeket még nagyon nem vágja senki és azt hinnének,hogy valakinek elgurult a gyógyszere,mert sajna kicsit olyan.remélem nem leszel öngyilkos,ennyit egy nő sem ér meg,max a feleséged esetleg,vagy a szeretőd ha legalább már ,,100 éve együtt vagytok.Vigyázz magadra, nagyon cuki vagy egyébként,akárki is vagy.nem hiszem hogy ezzel a laza dumával nem találnál megfelelő lányt magadnak.Próbáld ki a tindert,vagy próbálkozz a facen, rengeteg facér lány van fennt és lehet épp a te dumádra hajtanak.ma már nincs olyan vasszigor, mindenki megkapható még a férjezett asszonyok is,mert lehet naphosszakat nem látja a férjét.Akár egy laza ujjazásban is benne vannak,vagy egy közös sörözésben.szerintem ezzel a jó szöveggel kapsz annyi puncit amennyit csak akarsz:)))
2020. szept. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Újabb elégedett ügyfél... most komolyan az a bajod, hogy nem akarja minden nő csak úgy egy csettintésre széttenni a lábát? Speciel lexarom a plázacicákat, a többségnek pont annyi esze van amennyi a külsejükön látszik (tisztelet a kivételnek). Viszont nem várom el egyetlen nőtől sem, hogy csettintésre dugjon. Tudod miért nem? Mert ha velem megteszi akkor mással is, jobb szeretek inkább "megdolgozni" a sikerért.
2020. szept. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%
én vagom mit értett az 5/8-as a titkos jel alatt.Nem vágod? Honnan a francból tudná azt minden pasi,gondolod éjjel-nappal ezt fogják ezek után keresgélni a neten.Csak induljunk ki abból,hogy a legtöbb pasi a tévén,a sörén,a számítógépén és az egyéb otthoni reszelek-rámolok-pakolok megoldásokon kívül mást sem ismer már,legyen az facér vagy nős fószer.nem fog erre mindenki rábukanni és főleg nem azonnal.persze nyilván híre menne ha kitalálnánk valamit,de mint egy pin kódot ezt időről időre meg is lehetne változtatni,mint pl egy vállalati loginos bejelentkezést a gépbe.pl nálunk napi szinten cserélik a kódokat.lenne egy portál,vagy valami ahol mittom én a csajok tömegszámban ott lennének és mindenki más-más kulcsot használna.Valami hasonlót tudok elképzelni mint az Oszkár telekocsi. Ott is megválogatják kit, hova és mikor és ki visz el.biztos lehetne valami rendszert belevinni ebbe és mi nők meg csatlakoznánk szépen fel és ha az ürge ismeri a napi jelemet,akkor mehet a játék, ha nem akkor így járt.kicsit valóban utópisztikus és számháborúzáshoz hasonló őrület lenne,de nagyon érdekes és vicces,ugyanakkor trendi és frappáns ötletlen tűnik.ilyen őrültséget még úgy sem talált ki senki.Kefélés kóddal,beszarás de ígéretsnek tűnik.Legalább minden hapsi igyekezne megtalálni a nő kódját,hogy hátha legalább lemegy egy légyott.őrült vagy kis srác, de lehet valami forradalmit találtál ki,az hogy meg megyünk a tepsibe valóban nem kizárt sajna.ez tényleg nagyon elszomorító ami van!!:(((
2020. szept. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!