Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A többi nő miért engedi, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többi nő miért engedi, hogy olyan mocskos dolgokat műveljenek velük, mint a szex?

Figyelt kérdés
Nagymamám nevelt jó részt, és elmondta, h az ő idejében hozzáadták a lányokat korán a férfiakhoz (állítólag akkor is volt, aki "szerelemből" házasodott) és muszály volt gyereket nemzeni, különben elítélte őket a társadalom. Mamám is sokat szenvedett, mert csak sokadik alkalomra esett teherbe, azután jött a kellemetlen terhesség és a borzalmas szülés, ráadásul 2-szer is, mert anyukámnak van egy húga is. Manapság szabad világ van, a nők egyenjogúak (papíron legalábbis), szabad önálló emberek, nem kényszeríthetőek semmire. Nekem is mondják, h milyen csinos vagyok, és miért nincsen még barátom? Mintha ez kötelező lenne. Az igazat megvallva engem kiráz a hideg attól is, h csak hozzám érjen egy férfi, nemhogy ilyeneket műveljen a testemmel. Sőt. Attól egyenesen felfordul a gyomrom. Szóval: Ti nők, a mai világban miért hagyjátok ezt? 22/N

2020. szept. 12. 11:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
93%
Nagymamád szépen tönkretett.
2020. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 alonelyman ***** válasza:
90%
ha annyira felfordul a gyomrod a szextől akkor mit keresel itt a szexualitáa kategóriában?
2020. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
90%
A nagyi szépen teli beszélte a fejed...
2020. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
89%
muszáj*
2020. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
95%
Mert a szex jó érzés, nem azért történik meg hogy a férfi megalázzon vagy ilyenek. Kölcsönös örömszerzés mindenkinek.
2020. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
90%
Mert a szex az egyik legjobb dolog a világon. Sajnálom, hogy a nagymamád a rossz élményei ilyen gátat építettek ki benned. Én nőként nagyon kivánom és élvezem is a szexet.
2020. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
#1-es: Mi az h tönkretett? Nagyon nagy szeretetben nevelt fel. Ma már nem kötelező férjhez menni/gyereket szülni ('hál istennek)
2020. szept. 12. 11:25
 8/62 anonim ***** válasza:
91%
Az 1-es szerintem arra gondolt, hogy a nagyi történetei elvették a kedved a szextől, pedig még nem is tapasztaltad. Előítéleteid vannak arról, amit nem is éltél át még. Ha a megfelelő férfival vagy együtt, akkor a szex egy csodálatos dolog.
2020. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
93%

Sok olyan nő van aki maga keresi és élvezi a szexet. Attól hogy te nem, nincs azzal semmi baj ha más igen. Lehet hogy aszexuális vagy, ez teljesen normális ha nem vágysz szexre. De az is normális ha más nők igen, nem mindenki éli meg úgy mint te (tehát hogy megalázó vagy undorító lenne).

18/L

2020. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
#6-os. Én sajnállak téged, biztos rosszul neveltek, ha ilyen undorító, s legfőképpen megalázó dologról így vélekedsz...
2020. szept. 12. 11:33
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!