Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gondolkoztatok már azon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkoztatok már azon, miért lett ekkora különbség az emberi fajon belül a péniszek és mellek mérete között?

Figyelt kérdés

Oké, hogy a kifejlett emberek között vannak testméretbeli különbségek, ahogy más fajok egyedei közt is (magasság, kézméret, orrméret, lábméret stb., és nyilván ugyanígy van pl hossz- és súlykülönbség két 2 éves harcsa között). De miért alakulhatott az evolúció során úgy, hogy a másodlagos nemi jellegként kialakuló, a szaporodásban fontos két szerv, az utódnemző szerv a férfiaknál és az utódot tápláló szerv a nőknél ilyen nagy szórást mutat?

Ráadásul – visszacsatolva az indító mondathoz – a mell meg a farok az ember méretétől teljesen függetlenül veszi fel a méretét, tehát nem arányosan a nagyobb vagy kisebb a testtel, hiszen tudjuk, hogy pici nőknek és férfiaknak is hatalmas tud lenni ez a szervük, és magas nőknek is van kis melle, nagy darab férfiaknak kis farka. Miközben pl. a kutyák különböző fajtáinál egyértelmű, hogy egy tacskónak kisebb a pénisze, mint egy dobermannak.

Erre persze lehet az a válasz, hogy azok különböző fajták egy fajon belül. Na, de az emberi fajon belül az sem igaz, hogy rasszonként meghatározható a méret. Nyilván beszélhetünk arról, hogy jellemzően a feketék között sokkal több a nagy farokméret, az ázsiaiaknál meg sokkal több a kisebb, de nagyon sok átlagos meg kis farkú fekete is van, és aztán mi van a fehérekkel, akik között meg tényleg elképesztő a méretbeli szórás... A melleknél meg aztán nincs is ilyen rasszonként jellemzőbb vagy kevésbé jellemző méret.

Az tuti, hogy két mókus vagy két elefánt közt nincsenek ekkora péniszméretbeli vagy emlőméretbeli különbségek.

Szerintetek ezzel pl foglalkoznak kutatások? Mit gondoltok erről?



2020. szept. 13. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkoztam, de csak azért mert igazságtalanságnak érzem, hogy nekem itt az F kosaras mellem, a barátnőm meg A kosarasakat vesz.

És az A-ba olyan szép, csipkés, mintás van...

2020. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon igazságtalan.

Nekem alig van 13 centis, haverom azt mondja az övé 22 centis, és nekem állandóan van csajom, neki meg sose.

Hát ez igazságtalanság.

2020. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon érdekes és elgondolkodtató kérdés. Én már gondolkodtam ezen. Az is érdekes egyébként hogy a két nemnél pont fordítva van. A férfiak a mellizmukat tudják jó nagyra dagasztani, a nőknek pedig a hüvelyük nagyon rugalmas, és nagyon meg tud nyúlni mivel ugye onnan gyerek is ki kell jöjjön. Na mindegy ez lényegtelen. :D Azt találtam hogy a pénisz méretét állítólag leginkább az anyaméhben lévő androgén hormonok határozzák meg, a mellméretet nem tudom, szerencsére azzal nem kell foglalkoznom. :D De tényleg nagyon fúrcsa. Olyan nincs hogy két ember feje, szive, veséje, füle mérete ennyire különbözzön. Még két orr között sincs ekkora különbség. Mindenesetre jól megszivatta a természet a férfiakat és a nőket ezekkel, és egyáltalán nem fair. A mell nőhet terhesség után, és ott a szilikon (bár az nem az igazi). A férfiaknál meg csak az őssejtátültetés van (vastagítás) ami hatásos, más nincs. Csoda hogy egyáltalán ez is van, mert a pénisznagyobbítás rohadt nagy fejvakarást okoz még a kukatoknak is.
2020. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Szexmunkás mondja el, milyen a tökéletes pénisz - Dívány

divany.hu › eletem › 2019/11/23 › penisz-formaja

2020. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Mert minden embernek más az ideálja, mások az igényei, más mozgatja meg.

Sok férfi/nő van, akit a külseje alapján egyesek piedesztálra emelnek, a másik tábort viszont hidegen hagyják. ...Van ilyen. 😏 Így lettünk megalkotva, hogy mindenki találjon magának neki tetsző párt.

Nem mindenki favorizálja pl. a nagyon nagy melleket vagy a nagyon izmos testet. Van akit a filigrán, mást a molettebb hölgyek mozgatnak meg. Arról nem is beszélve, hogy ma már nincs olyan dolog a világon, - beszéljünk élő vagy élettelen dolgokról - amire ne lenne legalább egy beteg érdeklődő, de ezt inkább hagyjuk.

2020. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5


Szerintem alapvető tévedés azt állítani, hogy az evolúció során azért lett EKKORA különbség a farkak közt és a mellek közt (és más testrészek közt meg nem), mert minden embernek más tetszik. Te felcseréled a dolgok sorrendjét. Előbb kialakult ez a hatalmas méretbeli differencia, aminek következtében különbözőek lettek a preferenciáink.

2020. szept. 16. 09:50
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
#6 Egyet értek veled kérdező. Semmi logika nincs abban amit az 5-ös írt.
2020. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyet felejtesz ki: a nemi szervek felnőtt korra érik el a végleges méretüket, nagyban függ a hormonoktól és az idegrendszer állapotától is mekkora lesz.

Én pl.: legkisebb fiúnak egy brutál családba születtem. Először zabáltam, aztán hatodikos koromban durván gyúrni kezdtem,hogy ne verjenek hülyére otthon. Egy év múlva már borotválkoznom kellett,de a kukacom nem nőt egy centinél többet hét évig.Ugyanis hiába lettem alfahím otthon,kondis gyerekként beszippantott az éjszaka ahol a nagy faxba csak könnyebben beletalált a rúgás.

Behívtak katonának,kétezer srác között én voltam a legerősebb: szabályosan növekedési fájdalom volt a cerkámban másfél év kihagyás után a gimis barátnőm tátott szájjal nézte ahogy a lakásában zuhanyzok.

Csajsziknál is van ugyanilyen. Négy évig volt egy nagyon bomba csajom. 95E volt két nővére amennyivel idősebbek voltak, annyival magasabbak és laposabbak de egyébként mint az ikrek. Ott az volt a sztori,hogy a legnagyobbat verte az anyja mit a répát,após meg mit sem tudva nemzetköziben kamionozott,a másodiknál már csak belföldit tolt,le-le húzott egyet a qrvának amikor verte a gyerekeket. Amikor a picúr hat éves lett,a faterja saját autóval kezdett el tehertaxizni a városban, nagyon hamar diliházba pofozta a nejét,és elvett egy divatbolond óvónénit amikor a középső 14 volt.

Picúr volt mindenki hercegnője a legfiatalabb kora ellenére a trónörökös, hülye lett volna a szervezete felesleges izmokat, hosszú csontokat növeszteni ha az utódnemzésben hasznosabb dolgokat is lehet.

Van valami neve egyébként ennek a jelenségnek mert sokat olvastam a hormonokról meg a fejlődésről builder koromban,de ezt a genitáliás dolgot nem jegyeztem meg,mert ne tudd meg mennyire kíváncsiak a nők egy tizenkét éves kölyök kukacára,ha az egy már legális korú testépítő re van szerelve, nem beszélve a szűzlányokról😊

Cicikben akkoriban meg kifejezetten a kicsiket kerestem,mert olyan jókat derültünk amikor titjobbozni akartunk. Ha nem jött össze:magunkon nevettünk és a másikat rengeteg puszival vigasztaltuk ott😉 Ha meg összejött: a kislánynak spontán orgazmusa volt,nekem meg reggelig tartó erekcióm a büszkeségtől☺️

Nem kell mindent a genetikával magyarázni.Sok dologról magunk tehetünk, csak már nem emlékszünk rá miért,vagy soha nem is fogalmaztuk meg tudatosan.

PS: a legtöbb állat fütyijében csont van ami erősen behatárolja a testhez képesti méretet.

Ha még kíváncsi vagy,folytatom legközelebb.

2020. okt. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!