Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden hölgynek aki már szült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden hölgynek aki már szült egy gyereket és elmúlt 30 annak lóg a melle?

Figyelt kérdés
Nem mintha zavarna, csak kérdezem...

2020. szept. 13. 16:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
34 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem, ennek a kettonek nincs koze egymashoz. A szules, szoptatas a mellbimbot valtoztatja meg.
2020. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Nem! Ismerek olyan nőt akinek három gyerek szoptatása után is olyan melle van amelyet sok fiatal lány megirigyelhetne! Pedig nem volt plasztikázva! Ez alkat kérdése!

Olyan fiatal lányt is láttam már aki még szűz volt és mégis úgy meg voltak ereszkedve a mellei mint egy hetven évesnek.

2020. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak akik gyakoriznak biztos nem.
2020. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
A legtöbb nőnek,aki már szült, lóg a melle kortól függetlenül.Magyarul a 30 alatti gyerekes nőknek is lóg,általában.
2020. szept. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Inkább a szoptatáshoz van köze. Aki szoptat, annak jó eséllyel lesz egy jellegzetes megereszkedett formája, de van akinél ez durván látszik, van akinél meg nem. Nekem minimálisan ereszkedett meg két gyerek után, sokkal rosszabnra számítottam anyumat látva, neki eléggé lóg


N/33

2020. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal szebb a mellem, mint szoptatás előtt. Valószínű azért sem lóg, mert fokozatosan hagytam abba a szoptatást sok év alatt és nem hirtelen apadt el, gondolom emiatt fokozatosan veszített a méretéből és ami maradt, az feszes, formás és nem lóg.
2020. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ui: Azért sokkal szebb, mert szoptatás előtt két pattanás volt a mellem. Most már legalább van két formás kicsi mellem. Engem az anyaság és a szoptatás tett nővé. Amúgy ezt a pasikon is látom.
2020. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!