Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bi/meleg, esetleg hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/meleg, esetleg hetero férfiak! Ti összejönnétek-e egy transzneművel? A válaszotokat, kérlek, indokoljátok meg!

Figyelt kérdés

A félreértések elkerülése végett nőnek születtem, de sosem éreztem magam igazán annak, jóllehet, csakis a férfiak vonzanak, ez fix.


A hormonkezeléstől ódzkodok, elvégre az arcommal hellyel-közzel elégedett vagyok és szőrösebb sem szeretnék lenni, viszont egy nemátalakító műtétsorozaton erősen gondolkodom, elvégre mindenféle túlzás nélkül gyűlölöm a saját nemi szervemet, mindig is farkat szerettem volna.


Akad ezen a bolygón olyasvalaki, aki képes lenne társául fogadni egy mesterséges farkú "nőt", illetve transznemű egyént? Vagy hanyagoljam a műtétet és maradjak testben 100%-ig nő, mindezt a a férfias jellegű szexuális vágyaim mellett? E két felállás közül melyiket veszi be könnyebben a férfiak gyomra?



2020. szept. 14. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, ezzel nem a kérdésre válaszolok, de semmiképpen se az határozza meg a döntésed, hogy hogyan találsz könnyebben partnert! Van olyan transznemű ismerősöm, aki sok éven keresztül halogatta a tranzíciót a házassága miatt és később megbánta, hogy nem vált el és nem kezdett bele korábban. De szerintem amúgy fogsz találni olyan meleg/bi/pán pasit, akinek bejössz.
2020. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a személyiség számít.
2020. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Figyelj, én csak saját véleményt tudok formálni, de heteroként számomra ez nem lenne semmiképp sem igazi, az nem baj, ha egy nő férfiasan viselkedik, de azért az ágyban a punci hiányozna, illetve zavaró lenne, hogy egy másik " farok " is ott van.


Szerintem biztos lenne műtét után is esélyed a kapcsolatra, persze nehezebben, de én véleményem szerint ha szimplán csak férfiasan viselkednél, pl érdeklődnél férfiak által kedvelt dolgok iránt stb, az inkább sokaknál, mármint heteroknál pozitív pont lenne, titkon nagyon sokan álmodnak olyan lányról, akivel pl kibeszélhetnek műszaki témákat, vagy megisznak velük egy pohár sört meccs közben stb.

2020. szept. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy egyébként, illetve mióta érzed ezt?
2020. szept. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk érdekes elmondtam csak a saját véleményem, nem ártó szándékkal, és az le lett pontozva. Nem mintha annyira érdekelne a pont, csak akkor vélemény helyett az a lényeg, hogy csak jókat írjunk, hogy persze minden rendben lesz, azt jó?
2020. szept. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én ugyan nem pontoztam itt le senkit...

Mindazonáltal a korom szerintem lényegtelen. Konkrétan még csak kb. fél - egy éve, viszont belegondolva, sosem érdekelt különösebben a szex “női” oldala. Inkább csak a szexualitásom terén ütközik ki ez a “férfiasság”, a jellememben csupán nyomokban érhető tetten A műszaki témák, az autók, meg a sport (pl. foci) amúgy totálisan hidegen hagynak, ugyanakkor a kimondottan csajos témák is. Inkább afféle “művészlélek” vagyok, maga az alkotás, az alkotófolyamat, a tapasztalás, valamint az inspirálódás vágya hajt, legyen szó akár képzőművészetről, írásról vagy főzésről/sütésről.

2020. szept. 16. 06:38




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!