Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki világosítson meg! Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki világosítson meg! Mi a fene van velem? Heteroszexuális, leszbikus, biszex vagyok? 19/l

Figyelt kérdés

Tehát, az alap az, hogy soha nem voltam szerelmes, soha nem csókolóztam, nem randiztam, nem pettingem vagy szexeltem. Kiskoromban eldöntöttem, amikor még igazán a jelentését se tudtam ezeknek, hogy mindent majd a szerelmemmel, a párommal. Nem is vágyok kalandra. Mára tisztában vagyok a régi szavaimmal, és így is ezzel érzem jól magam.


Anno, mint minden kislány, az átlagos apa-anya példa és a mesél alapján, nő-férfi páros volt bennem, hogy csak fiú lehet, közben soha nem ítéltem el a melegeket/leszbikusokat, nálunk nem szokás.


A probléma:

Mára ott vagyok, hogy lesz vagy nem lesz kapcsolatom, majd kiderül életem során, de egyre kevésbé tudom elképzelni magam fiú mellett. Mármint, a mostani osztályomban vannak fiúk (előzőben csak lányok voltak), nem is egy, felnőtt férfiakat is látok az utcákon, neten, és bár jól néznek ki az edzett felsőtestek, ha elképzelem, hogy bármilyen fiú/férfi hozzám ér, inkább undor fog el, nem is akarom elképzelni. Viszont alapvetően zavarba jövök a legtöbb fiútól, pedig nem is tetszenek. Általánosban elsőtől kezdve kb 7. osztályig csúfoltak, piszkáltak, talán ezért jövök zavarba és érzem magam kellemetlenül idegen kortárs fiúk közelében.


Fejben, mivel nem zavarnak a más beállítottságúak, ha én magam az vagyok/lennék, az sem zavarna, mert hát, a szerelem az szerelem.


Viszont, ott tartok most, hogy 19 évesen azt sem tudom elképzelni, hogy valaha lesz valakim, de azért tartom magam az elképzeléshez, hogy évtizedeim során bármi lehetséges.


Ebből a katyvaszból, ami bennem van, tud bárki bármit kihámozni? 🤷🏻‍♀️


A lidibóm jól működik, szexre vágyom, tehát aszexuális nem lehetek, ezt már évekkel korábban kizártam.


2020. szept. 15. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Próbálj ki mindent mindkét nemmel amit szeretnél és rájössz.

Én is fiúként îgy jöttem rá, hogy biszex vagyok

2020. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Neked pszichológus kell, a fiatalkori traumák miatt lehet ez.
2020. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ebben az életben soha többet nem megyek pszichológushoz. Általánosban a tanárok eleget erőltették rám.
2020. szept. 15. 20:44
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbb nő sikítva menekül a gondolattól, hogy úgy általában bármelyik férfi hozzáérjen. A 99%-ától kirázna a hideg. Van 1% vagy ezrelék, aki kinéz annyira jól, hogy ne váltsa ki ezt az undort. És van az az egy, akihez vonzódunk, mint a mágnes.
2020. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Pedig nem ártana, de amíg nem látod be, hogy benned van a gond addig felesleges is elmenni.

Valószínűleg ezért is utálsz oda járni. Nem tudom miért hiszik azt az emberek, hogy a pszichológus ellenük van, meg biztos csak agyhalottak járnak oda.

2020. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kategorizáld magad. Felesleges. Vonzódsz akihez vonzódsz. Ennyi. Tedd ami jól esik, ne ezen kattogj. Felesleges így ráfeszülni a témára.
2020. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

"ha elképzelem, hogy bármilyen fiú/férfi hozzám ér, inkább undor fog el, nem is akarom elképzelni."


OK, és a lányok?

2020. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Ne menj pszichologushoz

Nemhittem, hogy a mai vilagban létezik ilyen lány mint te


Az intelligenciad magasabb az atlagnal, ezert furcsanak hiszed magad a többi kortársaidhoz kepest

Nincs veled semmi probléma, csak hasonlo termeszetu fiut kellene találnod ami szintén ritka

Ez elfog jönni idővel majd, csak ne rágódj rajta


24f

2020. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Az van veled hogy vágysz egy kapcsolatra, csak még nem vagy rá teljesen felkészülve. Nem mindenkinek megy ez csakúgy csettintésre zsigerből. Meg hát csomó helyről azt hallani hogy már 15-16 éveseknek is van barátja barátnője, épp ezért neked minél később lesz valakid, annál hihetetlenebbnek fogod érezni hogy márpedig neked is lesz. A gyermekkori csúfolódások mindenképp benne vannak ebben hogy nem vagy még felkészülve, elveszik ezek a dolgok az ember önbizalmát és ezt bizony fel kell dolgozni, helyre kell rakni fejben, viszont nem kell sietni, ráérsz, ha direkt keresel valakit akkor általában pont akkor nem lesz szerencséd, aztán meg mikor pont nem keresed akkor lesz. Szerintem csak szimplán készítsd fel magad, tedd rendbe magad fejben, hogy ha esetleg úgy hozná az élet egyszer hogy valakitől akarsz valamit, akkor ne ezzel a katyvasszal a fejedben érkezz még oda, mert lehet hogy ezek elrontanák a majdani kapcsolatodat is, és ez nem csak abban segít majd hogy erre felkészülj, hanem az élet sok más területén is. Nem szentírás de nekem ez a véleményem. Ha fogalmazódik meg benned kérdés ehhez kapcsolódóan vagy vitázni akarsz ezzel, akkor írj és reagálok arra is:) 23F
2020. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki, hogy melyik nemhez vonzódsz. Az a gond, hogy te felépítettél a fejedben egy álomvilágot egy álomkapcsolattal, de a valóság nem ilyen... Az élet nem ilyen... ha nem szerzel tapasztalatot, nem kísérletezel, nem ismered meg önmagad, a vágyaid, akkor soha nem lesz boldog kapcsolatod, akármilyen nemű emberrel is legyél együtt.
2020. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!