Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Heteroként lehet valaki tagja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroként lehet valaki tagja az LGBT közösségnek?

Figyelt kérdés

Heteronak érzem magam, de bizonytalan vagyok a szexualitásomban: talán demiszexuális? Vagy aszexuális?. Ugyanakkor lehet, hogy csak szimplán hetero vagyok és csak az elszúrt "gyerekkori" szerelmem miatt nem tudok vonzódni. Nem arról van szó, hogy nem akarok, szimplán csak nem működik a testem... A "randi" szó hallatára pedig a világból ki tudnék futni.


Az LGBT közösség részben az ace, demi stb. vonal miatt érdekel, másfelől pedig újabban már nem látok reményt arra, hogy egy heteró társat tudnék találni. Egy bi- vagy pánszexuális férfi talán szerencsésebb választás.


Viszont aggódom, hogy vajon heteróként lenne-e egyáltalán számomra hely ebben a közösségben. Mennyire elfogadott heteróként részt venni eseményeken, bekapcsolódni a beszélgetésekbe?


22/L



2020. szept. 15. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ne parázz, elfogadunk :) én legalábbis nem szoktam ítélkezni senki felett, ez nem erről szól.

29/bi/f

2020. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Lehetvalaki T azaz transznemű, A mibt aszexuális vagy aromantikus vagy agender, demiszexuális/demiromantikus, interszex, meg még egy csomó más minden.

2020. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy biztos a szexualitásodban, aszex ék, deminek etc tartod magad gyakorlatilag tagja vagy (lehetsz ha szeretnél) a közösségnek. Meg ha full heterónak tartod magad a többség akkor sem fogja rossz néven venni ha eseményekre el ész, csak ha feljön valami kényes téma hallgass arra akire ez nagyobb hatással van.
2020. szept. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Támogató, egyetértő tag bármikor lehetsz, akkor is ha hetero vagy.

Viszont bocs, de dobálózol kifejezésekkel a nélkül hogy tudnád mit jelentenek... biszex pasit emlegetsz. Nőként ugyanúgy lenne veled mint egy hetero pasi. Az aszex meg azt jelenti hogy egyáltalán nem kívánod a szexualitást.

2020. szept. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!