Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor serdülők lettünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor serdülők lettünk, sokszor játszottunk az osztálytársaimmal olyat, hogy amikor a másik nem figyelt oda, tökön vágtuk egymást. Ti csináltatok vagy csináltok ilyeneket suliban, edzésen vagy máshol?

Figyelt kérdés
Én azóta vágyom vissza azt az érzést, amit akkor éreztem, izgalommal lelve, hogy én mikor kerülök sorra. Volt néhány srác, aki hasonlóképp lehetett ezzel, mert hónapokig ment az oda-vissza ütögetés. Aztán középsuliban ez már nem volt jellemző, egy-két esettől eltekintve. Mostanában sok ilyen videót is látok.

2020. szept. 16. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Sosem játszottunk ilyet. Lányok által élveztem volna a helyzetet, nade fiúktól?!
2020. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem , nálunk úgy volt, hogy egyszer az egyik hülye elkezdte, utána viszont nem tököm vágtuk egymást, hanem pofán vágtuk a kezdeményezőt és onnantól kezdve már nem volt több láncreakció indítás😂
2020. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a véleményem, mint az 1.-nek.
2020. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nálunk most is igy van igaz lany vagyok de kifejezetten gusztustalannak talalom ha egymas töket utik es ami nallunk meg jellemzo hogy osszerakjak a ket kezuket lecsuljak a hüvelyk, gyűrűs, kisujjat es egymas seggebe persze ruhan keresztul "felnyúlnak" azt kiáltva hogy Dzsamba. Szerintem ez eleg taszito
2020. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Negyedik:nyugi csak hülyék el fog múlni nekik.

Első: miért élvezted volna jobban a nemző szerved kockára tetelét egy lány által?😂

Kérdésre válaszolva:

Nem nem csináltuk max alsóban. Mint ahogy írtam nem tettük kockára a mogyikákat. Véletlen nyilván volt sok ilyen.

2021. jan. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!