Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem minden nő vágyik arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem minden nő vágyik arra, hogy több pasi kényeztesse, vagy csak nem vallja be mindenki?

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Engem csak egy kényeztessen,de az alaposan.
2020. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem minden nő vágyik rá. Az anonim felméréseken a nők 60%-a jelöli meg a többes szexet (jellemzően két férfivel) titkos fantáziaként, de közel távol sem akarja mind megvalósítani (ld. a fordítottját is, a férfiak 80%-a a két nővel lenni, mégsem fog minden pasi rohanni hogy két nővel legyen).

Magyarra lefordítva több mint a felének vannak ilyen fantáziái (is), de fizikailag akkor sem fog csak a töredéke eljutni addig. Aki meg eljut... nézz szét a swingerekben és látni fogod :)

2020. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Én nem vágyok rá
2020. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
én vágyom rá, de az lenne az első és az utolsó.
2020. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vágyom rá. Szívesen kipróbálnám egyszerre 2 férfival. 26/N
2020. szept. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hm... Én pasi vagyok. De van egy nyitott, őszinte feleségem!

Mi sokat beszélgetünk mindenről(hála Istennek).

Szóbajött nem egyszer nem kétszer a téma. Átragtunk minden lehetőtéseg...

Hosszas próbálkozási időszak után idén nyáron megléptük az első ilyen kalandot.

Nejemet első ízben a 2 nő egy pasi érdekelte... Megvolt. Most tervezzük a 2 pasi egy nő felállást...

2020. szept. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Titkon a nők nagy része vágyik rá, csak a legtöbbje nem hiszi el, hogy meg is valósítható!

Mi ketten csajoztunk egy időben a legjobb haverommal. Kifejezetten úgy indítottunk, hogy így szeretnénk hármasban.

Nem akarok dicsekedni, de szinte minden kiszemelt csajt megkaptunk, mert a kíváncsiság minden erkölcsi korlátot legyőz!

2020. szept. 17. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
van akinek 1 is sok
2020. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!