Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen indíttatása lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indíttatása lehet annak, aki minél több partnerrel szeretne le feküdni?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen a férjemről van szó. Minél több nő volt a célja.

A szüzességét velem veszítette el. Megértem hogy vágyik a változatosságra.. Így beszéltünk róla, hogy mi lenne, ha engedném. Tehát hogy az ő oldaláról nyitott kapcsolat lehetett volna. De nem akarta, mert nem tudna a szemembe nézni.. Szeret ténylegesen

De nem tudja milyen mással, nekem sem volt előtte hú de nagy tapasztalattatom. Egy partnerem volt előtte, egy egyszeri alkalom, amit nem akartam.. Szóval ezen az alapon én is vágyhatnék másra. De más férfira nem tudok úgy nézni már rég óta, meg nőre sem.

A férjem most szexuálterapeutához szeretne menni jövő hónapban hogy ne veszítsen el minket. Szerintetek tud majd segíteni? Ha igen, kb mennyi idő lehet?

Volt valaki hasonló helyzetben?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. szept. 17. 15:19
A kérdező szavazást indított:
Tud majd segíteni
Nem tud
Nem tudom
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Most jött rá az "ízére", nyilván hiányzik neki a más, ami akár többet, mást nyújthatna. Szakember segítségével meg lehet oldani, nyugi.
2020. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van, köszönöm a válaszod!
2020. szept. 17. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem inkabb menjetek el swingerbe. En azt gondolnam, hogy a ferjed szeret, csak kell neki egy kis valtozatossag.
2020. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Részemről én nem tudok másra nézni se olyan szemmel. És írtam is, hogy nem akarna mással le feküdni. De köszönöm a válaszod.
2020. szept. 17. 18:07




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!