Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektem milyen a tökélete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektem milyen a tökéletes szopás?

Figyelt kérdés

Én még kezdő vagyok ebben és a barátom is

Csináltam már neki de szeretném a legjobbat myújtani



2020. szept. 18. 09:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Az első alkalomkor nem ment vagy csak 14 15 cm

Utánna nehezen de sikerült az egészet csak nem bírtam vagy csak 3 másodpercig most meg már megy úgy is akár, hogy bassza a szám

2020. szept. 18. 10:12
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Amúgy meg buta kérdés.. a párodat kell kérdezni hogy neki mi tetszik nem nekünk...

2020. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
De azt mondja jó neki így
2020. szept. 18. 10:17
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értem minek kérdezed a kérdést? Ha neki jó a mélytorok vagy ahogy csinálod akkor minek? nem létezik tökéletes szopás... van aki csak azt szereti ha a makkjával játszol, mert az is élvezetes én a mélytorkot preferálom, (már ha sikerülne valakinek a 13 centit) de a makk izgatás is ugyan olyan jó.
2020. szept. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%

Csak pár ossze vissza tipp, ami eszembe jut:

szopás kozben egy kicsit szívjad mindig a farkat, így a vákumtol kicsit befelehuzodik a pofid, így az is izgatja a farkat. Szopás kozben értesd hozzá a nyelved a farkához, akár a szélével amikor ki be huzgatod a szádban, vagy csak a nyelveddel izgasd a makkja végét. Természetesen jo sok nyállal csináld neki. Az a jo, ha jol cuppog, tocsog, és folyik a farkon végig a nyál. Amikor szopod, kozben a kezeddel verd lejjebb a farkát neki. Néha vedd ki a szádbol és csak verd neki a farkát, foleg a makkon, utána ujra kapd be neki. Néha vedd ki, és nyald elolrol vegig a farkát. Ha mélytorkozol, én szeretem ha hangosan fuldoklik a csaj. Ha kell kohognod, vagy felhorognod egy kis nyált, nyugodtan csinálj jo hangosan, akár egy kicsit fel is fuldokolhatsz nyált, attol én totál beindulok. Szopás kozben nagyon finoman simogasd meg a heréit és vedd kézbe. De meg ne szorítsd neki, elég, ha csak elá teszed a tenyered, és érzed hogy a kezedben fekszenek neki. Utána mint ha csak kicsit jobbra balra igyekeznéd gurítani oket. Lényeg, hogy ne szorítsd meg, csak finoman izgasd neki. Fekudj az ágy szélére, logasd le a fejed az ágy végén, és a pasid ugy szembol dugja meg a szád. Abban a pozban nagyon mélyre megy a farok a torkon és látszik is, ahogy dugja a torkod. Ha elélvezett a szádban a srác, akkor nyeld le, és utána még szopd neki egy percig, totál vége lesz neki tole. Még utána is mindig jol esik egy kis kényeztetés. Szopás elott kopj neki rá a farkára, majd ugy vedd a szádba, nagyon sexi dolog az is. Néha nyugodtan szolj hozzá valami sexi vad szoveget, hogy gyere béby, dugd meg szám, vagy hasonlokat. Probálj ki, tobb féle verési technikát, lassabban, gyorsabban, néha csavargasd fel le huzogatás kozben, ujjaddal vedd kozre a makkját.


Remélem sikerult valami hasznosat írnom.

29F

2020. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Uuu köszi ❤
2020. szept. 18. 13:33
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más. Én azt szeretem ha finoman szopnak. A durva nem jön be. Tempó változó. A csajnak is kényelmes legyen azért.
2020. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mindenkinek másképp jó, mások az igények. Én speciel finoman szeretem, ha a makkommal játszanak, nem szeretem durván.
2020. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget mindenkinek❤

Azt mondta sosem volt ilyen jó🥰

2020. szept. 20. 22:10
 20/21 anonim ***** válasza:
Le is nyelted?
2020. szept. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!