Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akik próbálták már a 24/7-et:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik próbálták már a 24/7-et: nektek hogy ment? Hogy bírtátok ki?

Figyelt kérdés

Elég régóta vagyunk együtt a párommal, a bizalom töretlen és már a kapcsolat elején kiderült, hogy mindketten érdeklődünk a bdsm iránt.

De bárhányszor is próbáltuk a 24/7-et sose jött össze. Mármint az elején megy, de mikor mindketten kielégülünk, már nem tudunk dom-sub szerepeket betölteni.



2020. szept. 20. 06:07
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Mi 2 napig birtuk, de utana nalunk csak 1-1 szexre korlatozodik a bdsm.
2020. szept. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk nem működik a bdsm a köztünk lévő érzelmi szál miatt (pedig igényelnénk), ezért elkezdtünk keresüni párcserére hasonlóan dom(f)/sub(n) párt a korosztályunk körül (35)
2020. szept. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

engem izgat a BDSM DS ága, erotikán túl is

volt olyan akit virtuálisan irányítottam csak, volt akivel élőben is voltak dolgok


én alapból úgy kerestem partnert, hogy ne csak az ágyban izgassa az alárendelt szerep

feladatok, szabályok, jutalom-büntetés rendszer stb


lévén, hogy mi erre vágytunk, jól bírtuk, több hónapokig tartó ilyen kapcsolatom is volt

2020. szept. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy működik, egy amolyan FWB kapcsolatban, hogy nem 0-24 vagyunk szerepben, hanem rendesen elbeszélgetünk mindenről, de közben én mindig erényövben vagyok, és csak az ő engedélyével vehetem le, élvezhetek el. Tudni kell különbséget tenni a másik akaratán kívüli kínzás, és a másik beleegyezésével történő "kínzás" között. Az utóbbiba nem szólhatnak bele az érzelmek, ha megbeszélitek, hisz mindkét fél szereti azt az oldalt, ahol ő van. Én is szeretem, ha épp napokig nem enged elélvezni az Úrnőm, hiába majd meg veszek érte már most is. És ezt ő is tudja.
2020. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Próbáltátok már az erényövet? Nálunk az lett a megoldás.


Pont ugyanez volt nálunk is: amennyire szuper érzés volt teljesen elmerülni a szub élvezetekben, akár napokig, utána elélvezés után hihetetlen gyorsan kizökkentem a "sub-space"-ből. Vagy épp valami más zökkentett ki valamelyikünket: egy munkahelyi stresszes esemény, egy családi esemény, vagy bármi. A 24/7 a domináns félnek is nagyon megerőltető, könnyen kizökken...


Egy idő után már azt gondoltuk h ez a 24/7 hülyeség és a való életben lehetetlen. Aztán kipróbáltuk az erényövet. Kellett egy kis idő (pár hónap) hogy hozzászokjak, viszont azt tudom mondani, hogy ez a legtökéletesebb eszköz, ahhoz h szubmisszív maradjak. Elélvezés után egyből felkerül rám, így aztán 10 perc múlva már ugyanúgy szub hangulatban vagyok.. Ha nem is annyira izgatott állapotban, de nincs az a "ez izgalmas volt, de most pár napig nincs kedvem szubnak lenni" érzés. Pontosabban lenne, de ez nem opció többé :) Ezért ez az első pár nap kicsit frusztrált és amolyan tehetetlenség érzéssel párosul: most nem izgat annyira h szub vagyok, de az vagyok és kész. Aztán szép lassan az agyam elfogadja ezt a helyzetet, és pár nap után meg már újra kezdem élvezni is a szub létet.

Ami még sokat segít, hogy mindig rajtam van: bárhova megyek, akár az utcán, munkahelyen, érzem h rajtam van, és rögtön tudatosul bennem, h azért van rajtam, mert alárendelt vagyok..


Van még egy nagy előnye, a rutin. A rutin két oldalú dolog: egyszerre jó és rossz. A 24/7-ben a legtöbb "izgalmas" dolgok, a büntetés, jutalmazás, hamar rutinná válnak, a a domináns fél számára is, ami miatt kicsit elveszti az érdeklődését, és emiatt a szub is. Az erényövvel viszont 0 erőfeszítésre van szükség a domináns féltől. Egyszerűen annyit mond, h még 1 hétig rajtam marad, és kész. Ez, amikor a büntetés ennyire egyszerűvé és hétköznapivá válik, egyszerűen félelmetes (de jó értelemben). Sokkal hamarabb megtanultam, h jobban járok ha azt csinálom, 100%-ban, amit ő mond..

Persze emellett sokat "játszunk", vannak szabályok, meg izgalmas büntetések.. De ahogy ennek az a rendje, vannak időszakok amikor ebből elég kevés van, ennek ellenére elég hatékonyan sikerül 24/7 D/s felállásban maradni. :)

2020. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!