Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők/ Lányok hogyan tudjatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/ Lányok hogyan tudjatok leplezni vagy magatokba rendezni ha megcsaljatok a parotokat?

Figyelt kérdés
Van egy barátom közel 5 éve szeretem nagyon viszont a szex az nem a legjobb (elég ritkán van) és nagyon vagynek másra (NEM tarsat keresek itt fiúk) nagy bennem a vagy viszont felek h nem tudom magamba azok után rendbe rakni a dolgot
2020. szept. 21. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Közel a 40-hez nekem elég kevés nem kielégítő kapcsolatom volt.

De amikor a pasi nem akart már szexelni, vagy abszolút nulla volt a teljesítmény, akkor megbeszéltem vele, hogy nekem ez így nem jó. Volt hogy végleges szakítás lett belőle, mert értelmetlen lett volna a folytatás. Volt, hogy “legális” félredugás volt néhányszor.

És egyszer alkalom szülte hitvány kefélés egy idegennel, amit aztán sosem mondtam el az aktuális pasimnak.

Ehhez azért kellően fejlett lelkivilág kell. Tudni, hogy hazudtál annak, akit szeretsz. Hogy átverted. Stb.

Nem mindenki alkalmas erre. Van akit felemészt.

2020. szept. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Ha tényleg szereted akkor nem csalod meg. Ilyen egyszerű. Meg kell beszélni. A nyílt kapcsolat manapság már nem olyan ritka dolog. Még az is lehet, hogy felpörgeti a szexuális életeteket. A megcsalás egy gyáva dolog, de ha felvállalod, és nyílt kapcsolatot kezdeményezel az bátor dolog.


Az első páromat megcsaltam. Hónapokig őrlődtem miatta, végül elmondtam neki. Akkor megfogadtam h soha többet nem csalok meg senkit. Ez tök jó volt sokáig, egészen addig amíg a férjemmel a szex jól működött. 3 év után viszont ellaposodott nagyon.. kb havonta 1x szexeltünk. Itt már az tett tönkre h "nem csalhattam meg". Végül hosszú szenvedés után vettem a bátorságot és felvetettem a nyílt kapcsolat ötletét. Szerencsére nyitott rá. Az ilyen "randik" után óriásiakat szexelünk. Szóval sokat javított a dolgon. Szerencsére senki sem féltékeny senkire. Ehhez azért hozzá kell tenni, h ésszel kell csinálni. Inkább rövidebb kapcsolatok mint egy stabil szerető. De fél évig volt szeretőm (most lett vége nemrég) és nem zavarta a férjemet.

2020. szept. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

en evekig csaltam a ferjem 12 eve vagyunk egyutt

nem derult ki

lelkiismeretfurdalasom volt nagyon de probaltam nem gondolni ra es az volt a fejemben hogy amirol nem tud nem faj


29/N

2020. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El tudod magadban rendezni, de "alkat" kérdése. Mindazonáltal lehet jobb is ha kiderül... mert legalább pontot tesz egy olyan kapcsolat végére amit lehet amúgy is le kellene zárni.
2020. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jobb így, sőt eltitkolva semmi negatív eredménye sincs.
2020. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!