Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valakit érdekel a bloat/inflat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakit érdekel a bloat/inflation fétis?

Figyelt kérdés
fiú, lány mindegy, lehetőleg akivel lehet róla beszélni, olyan írjon :)

2020. szept. 28. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Az meg micsoda?
2020. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A bloat, mikor annyi vizet, vagy bármilyen folyadékot iszol, ami erős teltségérzetet ad, ezáltal a hasad is (alkatodtól függően) kidomborodik, "megnő".
2020. szept. 28. 20:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem az inflation bizonyos keretek közt izgat.

De nem a hassal, hanem inkább a fenékkel/mellel.

19L

2020. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Az megfelel, hogy gyakran bevacsorázok óriási mennyiséget, aztán repeta, sütemények... és megiszok hozzá vagy másfél liter folyadékot? Aztán úgy nézek ki, mint a terhes nő, de komolyan. Szoktunk is haverokkal viccelődni vele, mekkora hasunk bír lenni ilyenkor. :D
2020. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom ezt a haspuffadást mennyire szoktad úgymond tudatosan, vagy direkt elérni, de én itt szexuális izgató jelleggel értettem :)

Habár megnézném, hogy olyankor mekkora a pocak :D

2020. szept. 28. 21:54
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Régen beöntéssel játszottam, de pár éve már nem, bár magam sem tudom miért. Ja igen lehet ribizni nyugodtan, tudom az lenne amúgy is, de én szerettem. Na de olyankor a poci is szépen megnőtt, nem is kellett sok hozzá, 1 max másfél liter.
2020. szept. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
igen 18 f
2021. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel, lehet ki is próbálnám egyszer. 27f
2021. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Felfujhatogyerek ***** válasza:
O hogy mennyit fantáziáltam én az már az inflation fetish rol. Suliban volt egy csaj aki igen méretes idomokkal volt megáldva. Mindig azt hittem hogy fol lehet pumpálni. Nemegy merevedés és kínos helyzet megteremtoje volt. Nagyon de nagyon sokat szoktam fantáziálni a forced inflation ról, de soha nem mertem kiprobálni, félek tole mert ismerem magamat és képes vagyok tulzásba esni ami ennél a fétis nél veszélyes. Inkább maradtam a lufiknál és más felfújható játékoknál.
2021. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Ja engem is izgat elméletben a water enema, de még sosem próbáltam. Ahhoz azért kéne egy olyan csajt is találni, aki szereti ha ki van töltve.

29f

2021. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!